будинки відпочинку страхування попередження

Велика фірма страхування житла показав, що претензій додому кришка різко зросте під час шкільних літніх канікул.

За словами учасників групи, був “значний” зростання числа домашніх стверджує, що вона отримала в липні і серпні 2008 року.

З багатьма сім’ями, воліють залишатися вдома, а не взяти більш дорогий відпочинок за кордон у зв’язку з фінансовою кризою, проблема може погіршитися в цьому році.

Компанія повідомила домовласників тримати додатковий очі на їх дітей це свято, тому що основні претензії пов’язані пошкоджені килими і меблі, зламані електричні дроти і розбили вікна.

Стів Chelton, менеджер страховика розвитку на страхової групи сказав: “літніх канікул є тривалий період часу, щоб тримати дітей розважали.

“Канікули різко збільшує ризик аварії в будинок, і ми хотіли б закликати батьків, щоб перевірити їх додому страховий поліс, щоб гарантувати, що вони покриті.”

Пан Chelton додав, що, хоча випадкового пошкодження зазвичай охоплює багато побутові товари, варто збільшення її охоплення на інші нещасні випадки, такі як килим розливів.

Яких страхування є кращим?

Таким чином, з батьками рвали на собі волосся, намагаючись тримати їх розважали дитини під час літніх канікул, а також знайти найкращі страхування, страховики порадили власникам розглянути питання про придбання спліт політики.

Страхування житла фірм заявили, що покупка будинку в поєднанні і зміст страхового поліса від одного постачальника часто не найкраще справу для споживачів.

Страхова група заявила, що придбання кришки з двох різних страховиків часто працює з кращих, оскільки це більш економічно ефективним, ніж покупка спільної політики. Страховик попередив власників, щоб не бути “обдурений” у купівлі одного політика через “спеціальні знижки” на комбінованому угод.

За даними дослідження, в якому порівнювалися майже 25000 котирування на 750 уявних споживачів, чотири з 10 осіб буде економити гроші від використання різних постачальників, хоч це і збільшив T майже шість з 10, коли рекламні знижки були виведені з експерименту.

Саймон Дуглас, директор AA страхування, пояснив, що “навіть якщо ви отримаєте відмінну ціну на будівлі, то ж страховик не обов’язково пропонувати найкраще справу для утримання (або навпаки)”.

Він додав: “Тим не менш, важливо, щоб покупці не просто перевірити ціни, але переваги політики теж, щоб переконатися, що вони порівняно, як на, як основі”.

Компанія також попередила, що багато домовласників придбати політики їм пропонують свої іпотечні кредити постачальника і ніколи не зміниться, тобто вони могли упустити кращі пропозиції.

Лондон зміст страхування

Для людей, що живуть в Лондоні, турбуючись про те, які типи політики, яку вони повинні купити, більше не може бути проблемою.

У зв’язку із збільшенням крадіжок і підпалів, лондонці з низьким рівнем доходів може незабаром отримають доступ до дешевих зміст страхування.

Нова схема, що здійснюються Асоціації британських страховиків (ABI,) в даний час створені для тих, хто проживає у квартирах соціальної або Ради і дозволить їм більше вибір орендаря страхування.

Нік Старлінг, директор Абі загального страхування та охорони здоров’я, сказав, що багато лондонців не мають доступу до страхування, яке “робить його важким для них, щоб будувати плани на майбутнє, і залишає їх на милість небажаних подій, таких як крадіжка зі зломом”.

Він додав: “Допомагаючи поміщиків забезпечити орендарів страхування буде гарантувати, що багато незахищені та вразливі Лондонці фінансовий захист вони потребують».