будинки відпочинку – підготовка для здачі в оренду

Як тільки Ви купили свій будинок для відпочинку Є ряд речей, які вам необхідно приділити увагу, перш ніж його можна вважати готовим для здачі в оренду. По-перше (і, ймовірно, однією з вимог іпотечного кредитора, якщо у вас є іпотека на майно), що ви організувати адекватне страхування будинку відпочинку. Вам потрібно буде захищати не тільки будівель та утримання в межах, але і ваші зобов’язання.

Будинки відпочинку повинні бути оформлені, особливо якщо ви хочете отримати ті всі важливі повторних відвідувачів. Тільки подумайте, що б ви хотіли бачити у власність, що ви і ваша сім’я буде орендувати. Більшість з них, не чекатиме відвідувачів палацу, але вони будуть очікувати, будинки відпочинку, принаймні чисто і охайно і в розумний стан. Інше питання, мати на увазі, на відміну від кілька років тому, коли більшість будинків відпочинку були орендовані у місцевих знань або брошуру, в даний час практично кожен власник будинку відпочинку, рекламує власності в Інтернеті в деякому форматі або інші. Ваша власність, буде проти багато інших, чиї власники можуть мати кращої специфікації і проявили свої приміщення з великою кількістю хороших глянцевих фотографій і т.д. Якщо, є над попитом на нерухомість у вашому районі, ви можете знайти собі втрати з кожен раз до іншого власника. При декоруванні майна, спробуйте використовувати кольори, які з симпатією ставляться до власності і її місця розташування. Не надто сміливо (але не занадто нудно будь-який). Вибір кращої якості меблів може також допомогти Вам з повторним оренди, ви виявите, що якщо ви орендуєте нерухомість в Сполученому Королівстві, обличчя стають все більш вимогливими, що вони були кілька років тому, і мають кращу якість меблів допоможе Вам убезпечити повторних угод.

Одним з найбільш важливих питань, що стосуються оренда житла є безпека ваших гостей. Як власник заміського будинку, волі повинні будуть підтримувати і відповідати певним стандартам. Якщо ви використовуєте агента, щоб допомогти вам отримати замовлення, вони будуть вести вас, щоб всі вимоги. Якщо ви маєте намір здачі майна в оренду, самостійно, ви повинні досліджувати вимоги самостійно. Деякі, свято домашніх страхових полісів буде вказати, що вам необхідно дотримуватися певні умови на кришку, щоб бути ефективними. Пам’ятайте також, що законодавство постійно змінюється, і ви повинні бути впевнені, що ви можете йти в ногу з вашими вимогами законодавства. Наступні елементи відносяться до числа тих, які зажадають вашої уваги.
Газопостачання, електрика, М’які меблі, басейни, Вогнегасники, садах і на вулиці, безпека для дітей, сходів балконів і т.д. Як правило, чим старше, тим властивістю, тим менш поступливим воно буде. Почніть з прийняття контрольний список і проходження кожного елемента, по одному за раз і спробувати зрозуміти, що потрібно зробити. Ведіть журнал вимог і коли Ви були присутні на них. Ймовірно, найбільш важливим, власникові будинку відпочинку, надає газу перевіряється у власність. Газові прилади повинні бути перевірені компетентним особою (CORGI зареєстрований), який буде перевіряти техніку і видати вам свідоцтво стверджувати, що вони знаходяться в доброму робочому стані. Вони будуть виявляти будь-які проблеми таким чином, ви можете мати ремонтні роботи проводилися. Ви повинні будете мати газ впорядковано у вашій власності на щорічній основі.