будинки відпочинку питань страховий поліс

Ваш будинок відпочинку, использующимися для вашого особистого користування або для здачі в оренду, це актив, який необхідно захищати. Так само як і структура будівлі і зміст всередині, ви також повинні переконатися, що у вас вистачає страхування відповідальності на місці, щоб захистити вас від претензій за дії в халатності, яка може стягуватися проти вас. В основному, ваш страховий будинок відпочинку, захистить вас від усіх звичайних небезпек, ви очікуєте знайти в стандартних страховий поліс будинку. Ви повинні перевірити вас поліса уважно, як вам потрібно, щоб переконатися, що вона містить всі небезпеки, необхідних для забезпечення іпотеки на майно (якщо на ділі у вас є іпотека). Ваш кредитор може хочуть, щоб їх назви повинні бути перераховані на графік страхування, яке не є проблемою.

У деяких європейських країнах, це трохи складніше, застосовуються інші закони, і ви, можливо, буде потрібно додаткове форми відповідальності кришкою або навіть попросять включати певні небезпеки, які зазвичай не підпадають під політику Великобританії. Якщо ви маєте справу з фахівцем компанії, вони повинні бути в курсі індивідуальних потреб конкретної країні і бути в змозі повідомити вам відповідно.

Як і більшість форм страхування житла, страхування будинку відпочинку нічим не відрізняється в цьому страховиків, в основному, розраховувати свої внески на основі ряду факторів, у тому числі розташування будівлі і страхових сум потрібно. Будівлі страхових премій часто дивного в тому, що у вас може бути майно, що знаходиться в районі, який ви вважаєте, є низький рівень ризику, (наприклад, в окрузі), але страховики розмістити більш високу премію на майно, ніж ви очікуєте. Існує, звичайно, враховані в “будинок відпочинку використання”, премії, як правило, вище, ніж стандартна страховка домовласників, оскільки їх більше ризик претензії. Страховики мають доступ до статистики пачок (і, звичайно, свої попередні дані за заявками) Фактори, вони приймають до розгляду при розрахунку будинку частина премії, включають, геологією землі, на яких знаходиться майно, включаючи структуру грунті (це може допомогти визначити ймовірність осідання), також його близькість до морів і річках і ймовірності того, що дана властивість може мати підвищений шанс бути збитим, пов’язаних з погодою інциденту. Деякі страховики будуть стягувати премію грунтується на відновленні вартості, інші дадуть вам ковдру страхової суми залежно від кількості спалень. Ви можете допомогти зменшити свої премії, приймаючи надлишок (перша частина втрат ви готові платити). Якщо ви приймаєте добровільне надлишку, завжди перевіряйте, що загальне перевищення не буде, як деякі політики також буде мати вбудовану в обов’язковому надлишку і ви повинні додати їх разом.

Якщо вам потрібно, щоб застрахувати вміст вашої власністю і це гарна ідея зробити так, щоб мати адекватне страхування відповідальності на місці, то вам потрібно, щоб обчислити їх відновної вартості, як нова. Залежно від місця знаходження майна, ви можете мати певну безпеку, заходи. Як і в будівлях, премія стягується за зміст страхування, як правило, на основі страхової суми.

Якщо у вас виникли оплати гостей або навіть друзів у тебе у власності, то, в тому числі страхування цивільної відповідальності є обов’язковим. Uk страхових полісів буде включати в себе покриття відповідальності і премію за це враховано в що надбавка у відповідності з основними розділами політики. Обсяг пропозиції, як правило, варіюється від 1 і 5000000 фунтів. Різні рівні відносяться до європейських країн, так що вам потрібно буде перевірити.

Тому що будинки відпочинку не так займали так часто, як звичайні побутові житлові будинки, ви можете виявити, що ваш страховий поліс йде з певними обмеженнями або умовами, більшість з них пов’язані з безпекою і, залишають майна, а також мати справу з профілактикою вибух труби протягом зимових місяців. Переконайтеся, що ви вивчаєте, з точки зору політики і умов, найбільш ретельно, більшість з них здорового глузду і покликані допомогти скоротити як ймовірність і тяжкість ніяких претензій.