будинки відпочинку небезпек страховий поліс

Для багатьох людей, які володіють будинки відпочинку мрія, кудись втекти від щоденної суворості життя, десь, щоб повністю розслабитися і, можливо (якщо ваш пощастило бути в змозі витратити багато часу на вашу власність) засіб забезпечення додатковою формою доходу шляхом короткострокової оренди. Тим не менш, його не все гладко, і якщо ви не хочете, ви Оренда на зайди до відповідальністю, вам доведеться витратити якийсь час, “Управління”, залишають її. Було статистично доведено, що будинки відпочинку в більшій небезпеці, з двох основних небезпек, розкраданням і вибух труби, але ви можете вжити заходів, щоб допомогти звести до мінімуму ймовірність або відбувається в будь-якій власності ви володієте. Хоча обидва ці небезпеки будуть покриті за рахунок страхової будинок відпочинку політики, (залежно від умов і умов), запобігати порушення є кращим, і це повинно допомогти зберегти ваші премії, а також.

Хоча, багато властивостей не мають високі страхові суми за зміст, ви все одно не хотів би увірватися в статися. Так що ж можна зробити, щоб утримати б злодієві таргетинг власності. Більшість злодіїв опортуністів і, безсумнівно, буде в змозі визначити, що будинок не виглядав так жив, робить вашу власність виглядати окупованих можливо допоможе. Деякі з таких легко виявити увагу.

1 – тримати в саду і підстав у хорошому стані, не що інше, як ООН вирізати газон для реклами, що властивість не жив, Ви можете бути присутнім в сад в літні місяці, але взимку не менш важливо. Злодії хотіли б працювати, спокійно, так що будь-які живі огорожі, чагарники або дерева, які стають більш зросла може допомогти злодію залишитися прихованими від сторонніх очей. Принаймні, один раз на рік, щоб переконатися, що в каналізацію та водостоків і т.д., і перевірив, щоб переконатися, що вони вільні від листя і т.д. Листя і сміття блокування стоків часто може призвести до проблем з повінню особливо зараз, коли, здається, відчувають більш інтенсивні зливи .

2 – Переконайтеся, що у вас є план на місці, щоб видалити накопичення безкоштовні газети і листівки швидкої їжі. Його дивно, як багато небажаної пошти ми отримуємо зараз, і нарощувати папери за передніми дверима, це реальний віддавати той властивість нікого (Paper за дверима також небезпека виникнення пожежі, як його НЕ невідомо для сірників, недопалків або навіть феєрверки, що розміщуються по поштових скриньках.

3 – Переконайтеся, що ви вилучили все спільне сміття з усього майна і видалити всі горючі матеріали, якщо, звичайно, вони не зберігаються в безпечних контейнерах.

4 – Переконайтесь, що ваше майно оснащені хорошими замками якості на кінцевий вхідних дверей до приміщення і що всі внизу або доступні вікна мають ключем замки вікна. Якщо у вас є навіси або господарські споруди, вони також повинні бути оснащені хорошими замками якості, злодії, як відомо, мета споруди, оскільки вони забезпечують легку здобич. Якщо ви знаходитесь в сумніві щодо того, що замки, щоб відповідати, місцевий слюсар повинні мати можливість консультувати.

5 – І, нарешті, спробуйте зробити вашу власність виглядати, як жили, як можливо, це буде включати переконавшись, що штори не залишаються закритими весь час, і, можливо, установкою світла, які включаються за допомогою таймера. Якщо у вас є сусід, який ви доброзичливі з, вони можуть бути цілком щасливі мати ключ до власності і, щоб перевірити його на регулярній основі, якщо ви не в змозі зробити це самостійно. Інший варіант, це скористатися послугами керуючої компанії, і багато людей вважають за краще робити це, особливо якщо свято дозволяючи здійснюється. Перевіряючи на майно на регулярній основі, ви будете попереджені про будь потенційні проблеми і таким чином бути в змозі мати справу з ними, перш ніж вони, можливо, перерости в щось гірше.

Одна з основних проблем іншого будинку відпочинку (звичайно, у Сполученому Королівстві) є можливість розриву труби під час похолодання. Загроза ця знаходиться на найвищому між листопадом і березнем. Нежитловий і неопалюваних будинках, забезпечують більший ризик, але є ряд речей, які ви можете зробити, залежно, звісно, ​​від зручності і як часто майно знаходиться у використанні. Якщо властивість має перевагу центрального опалення, це можна залишити на протягом зимових місяців на “захист від заморожування” настройки. Якщо властивість має горище люк, залишаючи цю відкриту допоможе забезпечити, щоб будь-яка робота труби на горищі, виграють від зростання тепла. Якщо ви не хочете залишити на опалення, осушення вниз систем водопостачання і поворотом воду з мережі допоможе забезпечити захист. Більшість з вище здорового глузду, але багато претензій, отриманих від домовласників, які просто не вірили, що це трапиться з ними.