буде Medicare і Medicaid плеча довгострокового догляду

Більшість фінансових експертів визнають, що найбільшою перешкодою для громадськості, щоб усвідомити важливість довгострокового догляду є помилка, що Medicare і Medicaid-єдиної країни платника для LTC – візьмуть на себе всі витрати, і найбільше страждають. Це не дивно, однак, що багато американців страхувати свої будинки, свої автомобілі, та їх властивості, але вони не страхують своє здоров’я. Багато хто не розуміють необхідності отримання довгих страхування по догляду термін, якщо щось трапиться, що їх неправильно фінанси залишаються в небезпеці.

Уряд ясно показує ознаки того, що тривале лікування було перевантаження до бюджету країни. Там були різні програми, створені з 1990-х років, таких як Закон про скорочення дефіциту 2005 року і Партнерські програми для зменшення витрат на плечі і Medicaid і Medicare. До сьогоднішнього дня уряд не проводить програми з вирішення проблеми LTC. Тепер питання: Чи буде платити за Medicare довгострокового догляду?

Medicare є традиційний план охорони здоров’я, який платить за послуги, що виконуються кваліфікованими лікарями та іншими медичними практиками. Знову ж, він не забезпечує довгостроковій медичної допомоги. Medicare буде платити до максимум 100 днів обмежений набір послуг в будинку престарілих. Обмежена догляд на дому можна також забезпечити медичною допомогою тим, хто хоче залишатися у своїх будинках. Знову ж, ці послуги не пропонуються в довгостроковій перспективі.

З іншого боку, Medicaid була фінансова нестабільність і величезний дефіцит протягом багатьох років, які змусили уряд вжити більш суворі правила в кваліфікації бенефіціарів. Прийняття закону про скорочення дефіциту 2005 року (ДРА) був створений для того щоб відремонтувати бійниці Medicaid. У поєднанні з активом межа Medicaid і відновлення, є багато людей, відхилений Medicaid, а останній курорт вони отримують, викинути їх активи, а не в кінцевому підсумку на брудні вулиці разом з іншими жебраками.

DRA 2005 року становило Medicaid планування важко в ці дні. Деякі з цих змін:

– “Озирнутися тому” період для передачі активів подовжується від трьох до п’яти років з дати подачі заявки. Проблема полягає в багато членів сім’ї важко організувати і контролювати фінансові звіти своїх близьких.
– Передача менших кількостях до декількох акаунтів або особи вважається великим одну передачу. До них відносяться подарунки на благодійні цілі, церкви та інші.
– $ 500,000 кришку на суму власного капіталу, які можуть бути виключені з розрахунку активів Medicaid
– Держава має бути бенефіціаром за ануїтетів

Зміни в правилах Медікейд призначені навмисно, щоб запобігти забезпечених осіб від скориставшись перевагами. Перед тим, зловживання Medicaid бюджету призвело до великим дефіцитом, який вплинув на країну, і ті поправки, які призначені для скорочення подальших проблем. Національної асоціації офіцерів Державного бюджету повідомив, що держава було витрачати більше на Medicaid, а не на освіту. Фінансові експерти вважають, що ДРА має свою частку в зменшенні бюджетних питань.

Скорочення Медікейд також підкреслюємо необхідність для приватних довго страхування по догляду термін. Уряд було знайти способи, щоб допомогти людям дозволити собі LTCi без відволікання на Medicaid і Medicare для отримання допомоги.