буде успіх у Коннектикуті спонукати інші держави

Куди не глянь в ці дні, це все погані новини. Більш безробіття, більше втрат права викупу, більше проблем подолати. На цьому тижні бачив президент Обама підписали новий пакет стимулів до закону, але це так чи інакше трохи далеким. Нові закони завжди звучить чудово, але це займає багато часу, перш ніж всі ми добираємося, щоб бачити ніяких результатів. Це означає, що державні закони є більш цікавими. Якщо вони пройшли, їх вплив може бути більш прямий і безпосередній. Так що ж відбувається в Коннектикуті? Ну, є законопроект проходить процес, спрямовані на зниження страхування автомобіля для жителів міста – те, що повинно бути популярним з кожним, крім страхових компаній та їх акціонерів. План простий. Всі страхові компанії, що мають ліцензії продавати поліси було дозволено використовувати кредитні історії, як частина їх управління ризиками система підрахунку очок вирішити, чи слід писати автомобіля і домашніх страхових полісів. Вони ніколи не було дозволено відкидати бізнес тільки тому, що заявник має низький рахунок кредиту, але це завжди було важливим фактором. Губернатор і генеральний прокурор обидва вважаємо, настав час, щоб видалити кредитних історій як фактор в ухваленні рішення. Економіка слабшає в те, що виглядає як великий спад. Оскільки все більше людей звільняють, кредитні рейтинги будуть падати. Це означає зростання премій у той час, коли люди найменше можуть собі їх дозволити.

Групи споживачів стверджують, що використання кредитної історії несправедливо, тому що багато хто з “за замовчуванням”, які з’являються на цих історій є результатом умов хижих управляється кредитних карт та інших кредиторів. Навіть самі незначні і технічних порушень може призвести до ретроспективної штрафи, призначені для підвищення прибутку кредитора. Такі плями не є істинно представник спільну відповідальність людини в управлінні боргом. Дійсно, використання історій широкого кола осіб і організацій, зростання споживчих лиха, як вони все частіше відмовляють у доступі до кредитів та інших послуг. Ринок страхових послуг лічильники з доповіддю від Федеральної торгової комісії, яка 2007 приймаються кредитні бали за страховий ризик менеджменту як ефективного інструменту. Багато споживачі платять менше, тому що у них є хороші бали. Що краще – що ризик ділиться порівну серед всіх держателів полісів або що ті, хто представляють найбільший ризик платити більше? Політично держави можуть наполягати, що всі найбільш кредитоспроможних людей платити більше?

Законопроект також пропонує, щоб видалити поточний територіальна система рейтингу, який пред’являє підвищені премії по місту, а не сільських водіїв. План передбачатиме рівне поводження, так що незалежно від того, де автомобіль і відвезли в гараж, ті ж основні премії будуть оплачені. Авто страхування є некомерційною бізнесі, тому там завжди будуть аргументи, що ринок вирішить, що являє собою справедливу премію. З рецесії, що насувається, кожен хоче дешеве страхування автомобілів. Якщо цей закон буде прийнятий у штаті Коннектикут, можливо, інші держави послідують цьому прикладу і зробити США більш доступним місцем для водіїв.