буде спілки підтримують здоров’я поступки план страхування

Профспілки були бути добре відомі за їх підтримку прогресивних причин. Багато хто з них регулярно пожертвувань для політиків-демократів. Найбільші профспілкові організації, такі, як АФТ-КПП і SEIU, займають центральне місце в обрання Барака Обами. Керівники цих організацій були кидати свою підтримку за реформу системи охорони здоров’я план страхування Америки. Однак останні події в дебатах охорони здоров’я деформуватися порушив сумніви в профспілкові активісти.

Союзи мають намір представляти інтереси своїх членів, хоча їх фактичний вплив і методи є спірними. Найбільші профспілки галузі мають політичний вплив у силу свого розміру і фінансової скарбниці; частина внесків йде на політичні причини вважаються придатними. За останні кілька десятиліть, членство у профспілках скоротилося: до 10% працюючого населення є членом профспілки, в той час сильно профспілки галузей (наприклад, автовиробників) у непропорційно великою мірою постраждав в рецесію. Їх менші списки ще є влада, однак. У той час як профспілки є технічно безпартійний, вони зазвичай резервне демократів через їх економічних пропозицій, які на їх думку, частіше користуватися робітниками. Багато співробітників страждають без плану медичного страхування, коли безробітні, тим більше, що компанії були змушені урізати медичне страхування для пенсіонерів.

Тому, логічно, що профспілки схопилася для підтримки реформи охорони здоров’я. Вони витратили мільйони доларів, щоб тиск конгресмени підтримати законопроект. Законопроект вже містяться положення несприятливою для багатьох членів спілки; Сенат податком «Кадилак» план медичного страхування користуються багато членів профспілки. Також називається “позолочені планів», вони, як правило тягне за собою відносно високі премії (велика частина яких покриває роботодавець) у поєднанні з низьким франшиз і високу якість обслуговування. Такий всеосяжний охоплення медико-санітарної допомоги, як правило, переговори по представниками профспілок з роботодавцями, часто замість надбавку до зарплати. Посібники з медичного страхування в даний час не обкладаються податком, тому включення їх як частину компенсаційного пакета користь всім сторонам. Деякі вважають, що ці плани заохочувати співробітників, щоб використовувати більше медичної допомоги та підбігти витрати, так як вони не бачать більшу частину фактичних витрат. Пропонованого податку вступлять в силу відносно політики на суму більше $ 8000 в щорічних премій для окремих, або понад $ 21000 на рік для родини – швидше за все, щоб перешкоджати порція деякі роботодавці пропонують від такого плану медичного страхування. У країні, де мільйони людей без жодного плану медичного страхування взагалі, деякі частини цих планів може здатися занадто щедрим.

Чому профспілки бути готові відмовитися від такої важливої ​​користі? Союз президенти, такі як Річард Trumka АФТ-КПП, твердо віримо в суспільний вибір. Створення у віданні держави план медичного страхування буде мати більший, далекосяжні наслідки за два чи три відсотки американців з метою медичного страхування, який потрапить під податок. Їхні мотиви включають в себе справжнє занепокоєння у зв’язку із збільшенням американців без страховки і шкідливий вплив, який він чинить на їх загальний стан здоров’я, але такий план буде також в їх інтересах. Союз робочих, більш імовірно, мають медичну страховку, яка ставить їх в конкурентну перевагу з не перебувають у профспілці фірм, які можуть або не можуть його запропонувати.

Громадський варіант поставив би всі компанії на рівному ігровому полі; прихильники вважають, що таким чином дозволить американським компаніям конкурувати із зарубіжними бізнес, який, як правило, обтяжений з цим витрати, але опоненти вважають це корисливий захоплення влади. Державні службовці, як було показано, більш імовірно, вступати в профспілку, багато з найсильніших спілок у США для викладачів та інших державних службовців. Канада, країна з добросовісним єдиного платника охорони здоров’я (більш всеосяжної, ніж державний план медичного страхування опція), складається з 61% своїх працівників медичної галузі профспілка, і лише 11% тих, хто працює в одному з США ” найбільших галузей промисловості в Союзі. SEIU, яка представляє працівників охорони здоров’я, буде особливо виграють.

Союзи воліють Палати Представників пропозицію ‘(яка включає в себе суспільний вибір), і вже незадоволені Сенаті демократи для ліквідації суспільного вибору, багато в чому з волі незалежних Джо Ліберман. Тим не менш, вони продовжували свою підтримку, поки інший зрада. Невдоволення дуже сильні серед профспілок, а також інших ліберально налаштованих груп, за те, що вони бачать, як останнє образа лідер більшості Гаррі Ріда. В обмін на поховання суспільного вибору, група сенаторів з усіх крил демократичної партії мозковий штурм іншого способу забезпечення якісного медичного страхування план більше американців. Їх компроміс дозволив би чоловік у віці від 55 до 64 років – які часто звільняють, то не в змозі знайти план медичного страхування, який охоплюватиме їх на приватному ринку – купити в Medicare, поки вони не досить старі, щоб повністю підпадає під це державна програма. Ця альтернатива пропонується також Лібермана, якого голос має важливе значення для отримання 60 необхідно, щоб уникнути обструкції і передати реформу охорони здоров’я.

Деякі профспілкові організації втомився, що їх тиск ігнорується. Здається абсурдним, що законодавець які виступали за республіканський опонент президента в минулому році може провести долю одного з демократів внутрішні пріоритети, але він, тим не менш член Демократичної зібрань. Капітолійському пагорбі прес-конференція повинна надихати сенаторів, щоб підштовхнути реформу охорони здоров’я через передбачалося, що складається з Голови охорони здоров’я SEIU, але Денніс Рівера протиріччі і вклонився. Основні робочі організації мають справу з цими суперечливими думками з позачергові засідання, щоб вирішити, як діяти далі. Існує зростаючий імпульс серед прогресивних вбити план медичного страхування, законопроект в цілому. Це означає, що організована місяців Праці зусиль і мільйонів доларів, можливо, були витрачені даремно.

Тим не менш, вірогідність того, що вони вважають, що рахунки, тому недоліки, що якщо законопроект не поліпшується в комітеті, коли обидві палати Конгресу узгодити свої версії, це буде переважніше НЕ пройти взагалі нічого. У поєднанні з недоброзичливці праворуч, хто проти самої реформи охорони здоров’я в цілому, є непоганий шанс, що законопроект буде затоплений. Це буде нищівний удар по видних демократів, як Рід і президент Обама.