буде рости премій

Тепер, коли президент Обама підписав законопроект реформи охорони здоров’я в закон, пил піднята битви тепер повільно починають осідати. Існує ще бореться, але він перейшов на різні землі. У цей час спокійно, у нас є шанс, щоб осмислити те, що було досягнуто, і міркувати про те, як на страховому ринку зміниться. Як ми вирушили в цей короткий огляд, ми повинні пам’ятати, що це був страховики піднімають ставки, які дав фінальний заохочення законодавців. Без цього, вони, можливо, здали нерви у цьому році на проміжних виборах. Нові обміни страхування повинні бути на місці до 2014 року. Як тільки вони набувають чинності, сплачувати страхові внески людей буде обмежено. Для тих, хто заробляє менше, ніж у чотири рази перевищує рівень бідності (в поточних доларових цінах, це $ 88000 на сім’ю з чотирьох осіб) максимум буде 9,5% своїх доходів у якості премії. Для тих, на або нижче рівня бідності, максимум становитиме 3% від своїх доходів. Уряд буде субсидувати народу вище своїх кришками рівень оплати. Це створює цікаву динаміку. З урядом, сплативши різницю, будуть страховики намагаються подорожувати пішки ставки страхових внесків?

Відповідь на це питання складно. Премія передбачається покрити за медичні витрати, управляти бізнесом, і залишити розумний прибуток для інвесторів. У теорії, адміністрація уклала угоду з фармацевтичною промисловістю, з метою зниження вартості ліків. Групи лікарень також обіцяли певну стриманість. Це має стабілізувати витрати на медичне обслуговування. Зараз все зводиться до контролю жадібності страховиків. Це спроба через кілька правил. Страховики не може брати літніх людей більш ніж у три рази перевищує показник у молодих людей. Страховики повинні дати пільги, якщо вони витрачають більше, ніж 20% від вашого премії з немедичні витрати. І є відгуки премії збільшується з державами, що мають право не допускати на плани в галузі охорони здоров’я, де збільшується не виправдані.

Чому важко відповісти? Бо не важливо, що він говорить на папері, ми повинні чекати, щоб побачити його роботи в реальному світі. Природно, що Президент очікує від премій стабільні або падають з плином часу. Але страхові компанії ніколи не були повністю раціональним, коли мова заходить про ціни своїх планів медичного страхування. Їх філософія в тому, щоб максимізувати прибуток від індивідуального і групового медичного страхування. Дійсно, їх жадібність була занадто ясно на дисплеї на початку цього року з найбільшими збільшення страхових внесків оголошено. Як не дивно, це виявилося прорахунок, бо президент використав ці збільшення в якості виправдання для проштовхуванням реформи. Якщо страховики не пішов або тільки попросив скромне збільшення, демократ законодавці, можливо, здали нерви, і рахунок був би не вдалося. Це відкриває можливість страховикам може продовжити агресивну політику для збільшення премій і виклик уряду втрутитися. Так як адміністрація не поспішає взяти на себе банкіри над їх премій, політики можуть бути так само неохоче беруть на себе інвестори в медичних страхових компаній. У стародавньому Китаї, словами: “Нехай земля йому буде жити в цікаві часи” був прокляття. Іноді, ми, здається, живемо в цікавий час сьогодні.