буде реформа охорони здоров’я пробратися через бюджет

Президент США Барак Обама нещодавно випустив свій пропонований бюджет на 2011 фінансовий рік. Як і слід було очікувати після того, як його держава мови Союзу, вона включає в себе збільшення фінансування для створення робочих місць. Проте, високий бюджетний дефіцит став серйозну заклопотаність серед політиків, а також американського народу, тому багато інші федеральні програми стикаються із заморожуванням витрат у новому бюджеті. Тим часом, реформа охорони здоров’я більше не є його центральним внутрішнім питанням. Законодавство у режимі очікування, ні з Конгресом мають апетит за затвердження вже пройшло Сенату як є, ні можливостей, щоб отримати новий потужний республіканців на борту.

Обама заявив, що він відмовляється дозволити законопроект вмирають, навіть якщо це було б краще політично. Таким чином, він включив деякі реформи медичного страхування в пропонованому бюджеті. Він не схожий на всеосяжне законодавство штовхає демократи: немає суспільного вибору, ніякої індивідуальний мандат медичного страхування, не регульованому ринку обміну. Це навіть не стосується політичної популярністю правил, таких як заборона медичних страхових компаній від заперечення медичного страхування для людей з уже існуючими умовами.

Якщо така умова в бюджет не робить жодна з тих речей, який його вплив на реформу охорони здоров’я? З одного боку, він також прагне охопити мільйони американців схильні до ризику бути незастрахованих. Різниця в тому, що він належить до тих, право на отримання медичного страхування з існуючої програми Medicaid. Він забезпечує медичне, бачення і стоматологічна страховка для бідних і робочий клас, і фінансується як на національному, і уряди штатів. Як мільйони американців втратять свої робочі місця, і побачити їх COBRA посібники з медичного страхування закінчується, все більше число з них звертаються до Medicaid. Насправді, такі програми як Medicaid зазвичай бачимо їх загальнонаціональної учнів збільшуватися на один мільйон в 1% зростання безробіття.

Основна проблема полягає в тому, що окремі держави також борються з власними бюджетами. На відміну від федерального уряду, держави не дозволено запускати бюджетного дефіциту. , Який залишає їх без фінансування забезпечити медичне страхування для більш нужденному населенню. Бюджет 2011 року країни виділить $ 25,5 млн. у Штати для того, щоб підтримувати Medicaid, розширюючи фінансування від стимулюючого пакету в минулому році. Всеосяжна реформа охорони здоров’я законопроектів в Палаті представників і Сенаті включав фінансування розширення. З їх проходження схожий вирішений наперед, держави вже враховані продовження фінансування в їх власних бюджетів. Можливість реформ невдачу, коли навіть більше їх жителі повинні обійтися без індивідуального медичного страхування, залишає урядам штатів у безвихідному становищі.

Бюджету потрібно тільки проста більшість, на відміну від абсолютної більшості, для того, щоб пройти. (Іншими словами, вони повинні будуть тільки 51 голосів, замість 60, в сенаті.) Демократи зможуть пройти цю міру легко в обох палатах Конгресу. Хоча дефіцит викликає занепокоєння, мета фінансування собі є відносно noncontroversial з стані компонентів. Деякі політичні аналітики передбачають, що це положення до федерального бюджету служить способом крастися медична проблема реформи страхування під радаром. Кілька консерватори можуть опинитися в подиві, коли виправдовують їх одночасне опозиції до решти пропозиціям реформи охорони здоров’я. Республіканці, тим часом, наполягатиме, що допомога Федеральної Medicaid у відсотках (FMAP) є крихітна частина того, що повний рахунок буде робити, наприклад, розслаблений кваліфікаційні вимоги призведе до 25% збільшення осіб, зарахованих до Medicaid. Це може бути насправді приклад двопартійної компроміс Обама не шукає, хоча багато інших питань, безсумнівно, запобігти партії меншості при голосуванні на користь свого бюджету.