буде реформа охорони здоров’я Вартість демократів Конгресу

Демократична партія прийняла всеосяжну реформу охорони здоров’я своїм головним пріоритетом у цьому році. Більшість демократів у Палаті представників підтримуєте пропозицію спікер Ненсі Пелосі. Одне з його положень є створення у віданні держави страхової план, інакше відомий як суспільний вибір, щоб конкурувати з приватними страховими компаніями. Аналогічна програма включена в законопроект про реформу Сенату. Хоча громадськість опція підтримується ліберальними демократами, деякі консервативні демократи є проблеми. Серед іншого, вони побоюються, що реформи допомогою натиснення приведе до демократи втратили контроль над Конгресом. Ед Гіллеспі, колишнього Національного комітету Республіканської партії голову і радника президента Джорджа Буша, також висловив цю точку зору. Проміжні вибори встановлені на 2010 рік, і партія більшості звичайно втрачає місця в ті роки. Надії Демократичної конгресмени їдете на успіх реформи охорони здоров’я. Що ще більш важливо, їх шанси на інших переконати громадськість, що у них є кращий план, щоб виправити кризи. Більшість американців, схоже, згодні, що існуюча система потребує зміни, але скептично відносяться до яких демократи пропонують зробити це.

Там була збільшена опозиції поточного законопроекту про реформу охорони здоров’я, яка не обіцяє нічого доброго для демократів. Недавнє дослідження показує, що 54% ​​американців виступають проти планів Конгресу реформи. Зустрічі ратуші протягом літа довели, що люди дуже захоплені охорони здоров’я і, не вагаючись, голоси з представників і сенаторів, хто не згоден з ними. Демократи, які представляють більш консервативні райони, швидше за все, отримує значний тиск від своїх виборців. Пелосі не можете зрозуміти, наскільки крихким є питанням, будучи з ліберально налаштованих Сан-Франциско. Найголовніше, 48% незалежних виборців проти нинішнього плану. У той час як демократи, швидше за все списані самих голосів республіканців, вони визнають необхідність залучення самостійні виборців. Ці виборці, які, схоже, не будуть завойовані, як видається, більш, на скорочення дефіциту державного. Орієнтація виключно від Демократичної партії на охорону здоров’я, ймовірно, зашкодить їм на виборах.

Крім того, молоді виборці дорослого які допомагали гасити Президент США Барак Обама в офісі – і, як правило, підтримують реформу охорони здоров’я, включаючи суспільний вибір за вищими ставками, ніж населення в цілому – менш імовірно, щоб піти на виборчі дільниці під час виборів від року. Це залежить від демократів переконати від 18 до 29 років (вікова група найбільш ймовірно, будуть застраховані, або через безробіття або зайнятості з невеликими компаніями, які не пропонують медичне страхування), що реформа нашої системи охорони здоров’я не менш важливо, голосування за президента. Пенсіонерам, які вже застраховані Medicare і є більш надійними виборців, більше турбуються про втрату медичного страхування у них вже є. Найгучніший голос у дискусії медичного змагання, здається, прибувають від людей, які вже мають медичної страховки, як правило, від своїх роботодавців. В основному вони турбуються про існування суспільного вибору провідних роботодавців падіння існуючих планів медичного страхування, що 68% потенційних виборців вважають «добре» чи «відмінно».

Принаймні, одна невелика частина реформи охорони здоров’я сподівається бути популярним з виборцями: дві третини з них згодні з лідером більшості в Сенаті Гаррі Рід про скасування звільнення страховиків здоров’я від антимонопольного законодавства; тільки іншій галузі звільняються від них МЛБ. Це призведе до збільшення доступності докладніше> доступного медичного страхування З одного боку, відмова прийняти законопроект реформи охорони здоров’я можуть зробити демократи виглядати невмілим невдач. І навпаки, глушить законопроект через Конгрес, можливо, надихне ще більше люті. Незначну більшість вважають, що демократи поточний рахунок знизить якість охорони здоров’я і збільшить вартість. Законопроект не буде повністю набуде чинності до 2013 року, навіть якщо вона пройшла цього року. Таким чином, будь-яке позитивне вплив реформи охорони здоров’я не було б очевидним протягом кількох років, в той час як майже трильйон доларів вартості і страхи державна медицина буде більш швидким в думках виборців. Деякі можуть бути цинічним про Республіканської оперативної пропонують політичні рецепти до супротивної сторони, але навіть преподобний Ел Шарптон погоджується, що є зерно істини в прогнозі Gillepsie автора. Тим не менш, Демократична партія може бути готовий взяти на себе ризик втрати, якщо вони відчувають, що розширення медичне страхування для всіх є те, що важливо.