буде погане здоров’я, куріння, або питної збільшити премії зі страхування життя

Якщо у вас є сімейна історія проблеми зі здоров’ям, або якщо ви п’єте чи курите ви могли б бути в ілюзії, що критичне охоплює хвороба або кришку страхування життя може бути грабіжницьким дорого. Менеджер з маркетингу компанії Scottish Equitable Protect, Хізер Армстронг, каже, що це не завжди так: “Багато з тих, пити, курити чи є« занадто багато »цілком може ухилятися від кришки, побоюючись надмірного порушує своїх шкідливих звичок. Проте , вони, швидше за все, виявите, що ці життєві форми фінансового захисту коштувати набагато менше, ніж вони думають. ”

GE Frankona, спеціаліст перестраховика, каже, що тільки 25 відсотків працездатного населення тягне за життя страхового покриття, і лише 11 відсотків мають критичне охоплює хвороба, хоча вона, як правило, вважається, що якщо ви працюєте, та / або є утриманці і іпотека, це безпеки має важливе значення. Багато, дуже багато людей приймають необізнаних ризиків.

Якщо чоловік повинні були померти свого життя страхування буде платити на їх смерті і, сподіваюся, буде достатньо, щоб оплатити іпотечний геть, та / або надати будь-яку утриманців з фінансової безпеки. У разі критичного охоплює хвороба він платить, і допомагає в цей час. Хоча медицина розвивається весь час, і люди оговтуються від небезпечної для життя хвороби, вони часто не в змозі працювати тимчасово або змушені повністю зупинити, це коли неоподатковуваних одноразова може створити фінансову безпеку необхідні.

Якщо людина не пити і не курити премій може бути трохи вище, але не як стандарт і від одного страховика до іншого вони дуже сильно варіюються для критичних і страхування життя. Scottish Equitable не підняли премії, поки людина п’є еквівалент 4 пінти в день. Для некурящих 35-річний, споживають менше 45 одиниць на тиждень, за 100 000 фунтів страхування життя, базова ставка становить 17,70 фунтів на місяць. Якщо ви п’єте від 45 до 65 одиниць тижні вона збільшується до 25,35 фунтів на місяць.

Для порівняння, це коштуватиме 25-річного некурящого 18,70 фунтів на місяць за 100 000 фунтів критичних охоплює хвороба. Для курця збільшується до 32,60 фунтів щомісяця, але тільки преміум знову підвищується, якщо ви курите більше 40 в день.

Сімейна історія умовах такого захворювання серця або діабет не означає, що премії, безумовно, буде вище. 34-річний психіатр Віктор Азіз, походить із родини, яка має багато членів, що страждають на цукровий діабет, хоча його брат і його батьки цього не роблять. Останнім часом він і його дружина дістала життя і критичних страхове покриття з LifeSearch з Норвіч союз, даючи їм кришка 125000 фунтів. Їх щомісячний внесок варто 37,50 фунтів і пан Азіз був вельми здивований, що його сімейної історії хвороби не впливає те, що вони платять.

Керуючий директор LifeSearch, Том Baigrie, каже, що якщо ви не можете дозволити собі і те й інше, це мудро, щоб покрити ваші іпотечним страхуванням життя, а потім взяти стільки критичних охоплює хвороба як є доступним.

“Усі, хто може собі це дозволити, повинні мати критичне охоплює хвороба”, говорить він. “Якщо у вас є утриманці ви повинні мати життя і критичних охоплює хвороба. Єдині люди, які не вимагають критичного захворювання є ті, з відмінним, а не тільки нормальним, пільги для співробітників.”