буде володіють гібридних вам низьку вартість Автострахування

Коли вони вперше з’явилися на дорогах, люди були спантеличені. Автомобілі були дуже відрізняються від своїх попередників газ поглинає – навіть виглядали по-іншому. Слово почав поширюватися, і сьогодні, нація переконаний: Гібридні автомобілі світле майбутнє.

З їх ефективну економію палива та екологічно чисті операції, гібриди захопила уяву цілого покоління. У жовтні 2005 року громадськості була дана ще одна причина розглядає можливість придбання одного: знижки на ставки автострахування. Протягом місяця, фермерів страхування Група компаній оголосили про широке 5%-ве зниження премії автострахування для всіх страхувальників, який віз гібридів. Вони стали першою страховою компанією в США, щоб зробити це. У лютому наступного року, мандрівників Страхова компанія запустила на-бортовий 10% знижку на свої авто страхові ставки для водіїв гібридних транспортних засобів.

Сьогодні мільйони інших водіїв, застраховані з різними авто страховиків з нетерпінням чекати своєї премії повинні бути скорочені. Як гібриди стають все більш популярним з кожним роком, і їх кількість продовжує зростати на дорозі, інші страховики, ймовірно, розглядає можливість зробити аналогічні кроки в ціни своїх клієнтів. Нижче ви дізнаєтеся, чому фермерів страхування і страхування мандрівників знизили свої ціни, то чому інші страховики ще не зробили те ж саме, і перспективи для гібридних власників премії автострахування в найближчі роки.

причин низької вартості автострахування можуть надаватися для гібридів

Компанії автострахування розрахунку ставки, які вони стягують їх страхувальникам на основі набору критеріїв. Вони можуть включати вік водіїв, водіння запису, відраза до ризику під час водіння та інших факторів. Якщо вони пропонують політики до водія транспортного засобу нормальні, вони використовують формули, щоб визначити, яка ймовірність того, для цього драйвера, щоб зробити майбутнє вимога. Водії, які вважаються “безпечними” або менш імовірно, будуть брати участь у будь-якій діяльності, на яку може бути звернено стягнення пропонується політики з більш низькою націнкою вартість.

Експерти в галузі автоматичний претензії по гарантії, що причини, чому деякі страховики можуть запропонувати низькі ціни вартість авто страхування тих, хто їздить гібридів обумовлено їх водіння профілів. По суті, передбачається, що людей, які їздять гібридних транспортних засобів, швидше за все, займе менше ризиків на дорозі. Вони вважаються більш свідомим безпеки, ніж їх однолітки, які їздять без гібридних автомобілів. Крім того, водії гібридів, як правило, старше, ніж водії інших класів автомобілів. Ці люди можуть бути поміщені в “переважний клас” їх авто страховика. Вони вважаються “краще ризики», які менш імовірно, щоб зробити претензій у майбутньому. Тим менше ймовірність претензій з боку водія, тим нижче премія зазвичай розтягується на політику – тому, низький страхової вартості автомобіля може бути можливо від деяких авто страховиків.

чому деякі автостраховиків не покриє гібриди

Незважаючи на привертають увагу кроки, зроблені фермерів страхування і страхування туристів, багато страховиків авто з підозрою ставляться до зниження ставок для своїх клієнтів, які їздять гібридів. Вони стверджують, що гібридні транспортні засоби все ще відносно нові. Вони, швидше за все, потребує ремонту. Крім того, гібриди використовують різні електричні компоненти, чим не-гібридних транспортних засобів. Автостраховиків, таких як радгосп стверджували, що ці електричні компоненти можуть заподіяти шкоду у випадку дорожньо-транспортної пригоди. Комбінована, деякі компанії страхування автомобіля стверджують, що немає достатніх доказів того, що остаточно показує, що гібридні автомобілі і люди, які женуть створюють менше ризиків для страховика. Так, в залежності від вашого страховика, низька вартість страхування автомобіля може бути чи не бути доступними для Вас.

стан авто страхування для гібридів

Гібридні транспортні засоби продовжують набирати популярність. Це пов’язано з їх ефективної економії палива (можливо, дуже приваблива особливість, як зростання цін на бензин), а також той факт, що гібриди є набагато більш дружнім до довкілля. Багато водіїв хочуть, щоб уникнути автомобілів, які спалюють паливо і додати забруднень. Таким чином, вони придбати гібрид. Федеральні податкові кредити для водіїв гібридних автомобілів також може бути мотиватором. Оскільки все більше людей починають водіння гібриди, цілком ймовірно, буде підвищений тиск для інших компаній Автострахування до більш низьких ставок. У кінцевому рахунку, багато страховиків можуть відчувати себе змушеними наслідувати приклад фермерів страхування і страхування туристів, пропонуючи низьку вартість автострахування, щоб власники гібридних тому що ніхто з них не хочуть бути поміченими як екологічно нечутливою. Там дуже багато, щоб бути отриманим спільно з хорошої справи.

Чи знаєте ви, що погода у вас є гібридні чи ні, ставки автострахування може значно відрізнятися від одного страховика до іншого. Тільки ходити по магазинах навколо для вашого автомобіля страхового покриття і отримувати котирування від декількох страхових компаній ви знаєте ви отримуєте максимально можливій швидкості. Не платіть більше, ніж потрібно – ходити по магазинах навколо для вашої політики низьких страхування автомобіля вартістю. Якщо у вас є кілька хвилин, порівняти свої нинішні темпи Автострахування з кількома конкуруючими пропозиціями просто зараз. Натисніть на: низька вартість автострахування, щоб почати. Це може бути кращий 5 хвилинах інвестиційного рішення ви робите протягом усього року.