буде Каліфорнія медичного страхування зміни під реформу охорони здоров’я

Опитування показують, що багато людей все ще не знають про те, що реформа охорони здоров’я означає для них так що ви можете бути здивовані чи ви побачите будь-які зміни, коли ви йдете до лікаря. З деякими реформу охорони здоров’я вже на місці і ще не все в 2014 році, ви будете бачити зміни, як в лікуючого лікаря і в страхове покриття.

Ви побачите зміни у вашому медичного страхування в Каліфорнії?

На 23 вересня 2010 року, страхові компанії більше не може зупинити вас від покриття вашої дитини, у віці від 26, якщо їхня робота не включає в себе медичне страхування, через уже існуючої проблеми зі здоров’ям. Страховики також заборонено граничної суми покриття ви можете отримати у вашому житті.

Якщо ви купуєте нову здоров’я Каліфорнії страхування план після 23 вересня ви побачите ще більше поліпшень. З новим планом, ви будете мати доступ до профілактичної допомоги (включаючи колоноскопію, щеплення, мамографія, а також допологової і догляду за дитиною) з не з власної кишені витрати. Ви також маєте право вибрати свій власний лікар в мережі страховика. Якщо вам потрібно поза мережею служб швидкої медичної допомоги, страхові компанії більше не буде дозволено стягувати вам більше, ніж якщо б ви використовували послуги в мережі.

Ви побачите зміни у Вашому кабінеті лікаря?

У Каліфорнії є великий поштовх, щоб отримати кабінети лікарів до стандартів, які будуть необхідні в 2014 році. Відповідно до здоров’я нації реформ допомоги, лікарів потрібно перетворити в те, що називається “на пацієнта медичної будинку”. Це виходить за рамки простого діловодства. Це призводить до нової, більш дієвим способом для лікування пацієнтів.

Спираючись на $ 145 000 гранту, серія семінарів знаходяться в процесі становлення, щоб допомогти лікарям поліпшити турботу рішення і запобігання цінна інформація не загубилася. Наприклад, коли лабораторні тести відсортовані, лікарі повинні відстежувати, коли тести проводяться, чи є у пацієнта результати, і як результати змінити план лікування пацієнта.

Сьюзан Hogeland з Каліфорнійської академії сімейних лікарів (CAFP) розглядає це як важливий компонент поліпшення догляду за пацієнтами. “Є багато місць, де догляд рішення можуть просочуватися”, сказала вона. “З електронних медичних записів, ви можете побачити, де це. Це дуже важливо для поліпшення догляду та догляду за закриття циклу.”

CAFP отримала грант від Фонду лікарів Каліфорнії, щоб допомогти лікарям досліджень, фінансування та здійснення електронних медичних записів (ЕМК) у своїх офісах, через інтернет-ресурси.

чому лікарі первинної ланки знаходяться на передньому краї зусиль комп’ютеризації?

Тому що вони часто є першими або єдиними зв’язатись багато сімей з медичним персоналом, малих персоналу, практики сімейної медицини може бути основою нашої системи охорони здоров’я. На жаль, таких лікарів первинної ланки, також більш імовірно, найбільше клопоту комп’ютеризацію своїх записів.

Ці відділення часто найменше пристосовані для інвестувати в такі значні зміни. З постійним потоком пацієнтів, які звертаються через офіс і більш низький рівень доходів, ніж фахівців, малого офісу практики сімейної медицини може мати важко знайти як надлишок готівки, і неробочий час, щоб отримати нові системи обліку і працює .

Щоб допомогти Вам, за наявності фінансових коштів від Medi-Cal і Medicare, щоб допомогти лікарям оцінити, які система буде працювати краще для них через інтернет-ресурси, які вони можуть використовувати, коли у них є час.

З такими змінами, Каліфорнія планів медичного страхування може надати вам і вашій родині профілактичну допомогу без будь-яких додаткових витрат. Коли ваш лікар отримує бортовий з електронних медичних записів, ви також, ймовірно, побачите більш ефективне планування охорони здоров’я. Ці зміни все скласти, щоб краще піклуватися з нижчою з власної кишені витрати. Зараз саме час, щоб порівняти ціни в магазинах на медичне страхування в Каліфорнії.