британські і зубів стоматологія в Великобританії

Батьки в старі добрі часи, використовується, щоб дати своїм дітям 21-й день народження подарунки, які будуть виділені для запобігання майбутніх зубного болю. На жаль, практика вимерло, і в результаті люди повинні зберегти свої зуби довше. Відсутність стоматологів для лікування цих старих і часто “брудний” зубів, викликає серйозне занепокоєння.

Є бурмотіння з боку уряду, що він сподівається виправити цей недолік, але в їх відсутність реакції дії, стоматологи будуть встановлювати свої ціни вище, щоб спробувати скоротити свою робоче навантаження, і, щоб змусити уряд діяти.

В якості контрзаходи до оплачувати високий лікування догляду ми можемо і повинні зробити кроки, щоб піклуватися про наших власних зубів. Дотримуватися звичайного режиму чистки вранці і ввечері, і після їжі, добре відомо. Але, це може піти далі – ви можете попросити вашого стоматолога, щоб пояснити свої зуби і показати вам на схемі, де ваші проблеми може полягати в майбутньому. Подальшого освіти можна отримати з Інтернету.

Необхідність платити, також допоможе вам зробити правильну річ, і може виявитися ефективним в самодопомоги і іноді стає все більш лікування, ніж насправді ви заплатили. Знову ж, Denplan найбільш корисна – вона забезпечує договір між стоматологом і пацієнтом з Denplan надання адміністрацією, і як стоматологи мають свої власні ціни вони могли б субсидувати деякі пацієнти, стягуючи інших більше.

OFT переконують потенційних клієнтів, щоб знати, що вони хочуть, і бути позитивним при запиті керівництво ціни на лікування та послуги, а також плани лікування з вартістю, а також альтернатив та письмові плани. Там буде також прохання про докладних рахунків-фактур. Дослідження, проведені в OFT заявив, що тільки 40 відсотків усіх стоматологічних практик видавали керівництво цінами.

Стоматології та в межах своєї системи змінилася, і паралельно, що NHS ввело більш простий, справедливої ​​зарядки домовленістю. Це не робить занадто велика різниця з тим, що люди все одно повинні заплатити, щоб NHS для лікування зубів, а 500 000 000 фунтів вони платять залишається, але, індивідуальні ціни можуть змінитися.

Існує також відносини, які NHS стоматологів з NHS. В даний час стоматологи оплачуються загальної процедури вони виконують, але NHS розглядає винагороди за кількістю пацієнтів / клієнтів у них є. Якщо вони це роблять стоматологи побачать більше людей, але буде менше часу для превентивних та виправних лікування.

Для Вашої Керівництво для приватних стоматології ви можете зателефонувати за телефоном 0 870 OFT 60 60 321. Приватні витрати лікування наведені у фунтах нижче, хоча витрати можуть змінюватись в залежності від області.

консультації 82

експертиза 45

Peridontal догляду
20 хвилин сесії 45

Відвідування гігієніста
20 хвилин 30

начинками
слабкий амальгами 50

Міст (на одиницю) 450

зубна видобутку 50

ендодонтії
Лікування кореневих каналів 300

ортодонтія
дужки фіксується 1750-2500

імплантатів
одного зуба 1500-2500

Якщо ви хочете в бюджет суму, яку ви витрачаєте на ваших зубах кожного місяця, рішення, щоб отримати стоматологічну страховку і поширювати щорічні премії за дванадцять щомісячних платежів. Так що вийти в Інтернет і перевірити, скільки зубної політики коштуватиме – могли бути здивовані тим, відмінні пропозиції ви можете знайти