брехні, сказаної в компаніях автострахування

Там цілий ряд загальних брехні, сказаної в страхові компанії для того, щоб спробувати отримати авто напрокат цитати страхування. Сумно, але факт в тому, що навіть якщо страхові компанії від початку попалися на цю брехню, шанси досить добре, що справжня правда буде розкрита в кінцевому рахунку. Це, швидше за все, призведе до скасування вашого страхового поліса, і ви, можливо, не отримати гроші, коли ви намагаєтеся вимагати!

Так що декілька найбільш часто брехні, сказаної?
Так, пан страхова компанія, мені 26 років. Справа в тому, що багато страхових компаній вважають водіїв у віці до 25 років з високим ступенем ризику клієнтів. Дослідження показали, що особливо чоловіків у віці від 18 до 25 років часто їздять більше нерозважливо на дорозі, чим більш зрілі автомобілісти. По-друге молодих водіїв не обов’язково є претензії історію, тому страхова компанія не має можливості дізнатися, якщо ви будете відповідальним водієм або гоночний водій в процесі навчання. У разі, якщо ви маєте намір за допомогою цієї брехні просто пам’ятайте, що вам доведеться показати документ, що засвідчує особу для обробки заяви на страхування, так що ви будете в кінцевому підсумку з червоним обличчям зовсім скоро!

Так, пан страхова компанія, мій автомобіль замкнений у гаражі протягом ночі. Зазвичай заходи безпеки, такі як Гараж і належний безпечний огорожу призведе до зниження щомісячних премій, як шахраї потрібно буде докласти більше зусиль, щоб дістатися до свого автомобіля і, ми сподіваємося, краще піду платити ваші сусіди в гості. Але якщо страхова компанія дізнається, що ваш автомобіль насправді спить зовні на тротуарі, вони, можливо, не дає вам грошей, щоб замінити вкрадені набір коліс!

Так, пан страхової компанії, ви можете дати мені машину дешеву цитату страхування, тому що мій автомобіль має системи стеження! Але знову ж, якщо у вас немає такої системи встановлений, не стверджують, що ви є! Тільки уявіть, якщо ви звернетеся в страхову компанію, тому що ваш автомобіль був вкрадений і вони йдуть на, чому ніхто не був у змозі відслідковувати ваш автомобіль з вашою системою стеження. Так само, як і раніше, тільки трохи грошей, ви могли б отримувати як гроші на таксі, так що страхова компанія може просто позбутися від вас!

Так, пан страхова компанія, мої претензії історії кришталевої чистоти. Це чудово. якщо це правда! Кілька аварій в останні пару років і 12 видатних штрафи Дорожньої не зовсім зробить вас улюбленим споживчих страхової компанії! Майте на увазі, що вони мають доступ до більш ранніх документів, так що навіть якщо ви можете фабрикувати факти у своїй заяві, правда, всього кілька робіт, геть!

Так, пан страхової компанії, я зробив професійний курс водіння. Деякі страхові компанії пропонують знижки щомісячних премій для клієнтів, які відвідували курси водіння. Не робіть вигляд, бути безпечними і підзвітним автомобіліста, якщо ви ніколи не мали підготовки хвилині, крім вашої початкової підготовки для водійських прав!
Суть полягає в наступному: не намагайтеся отримати автомобіль дешево цитати страхування, лежачи – ви, можливо, просто в кінцевому підсумку без автомобіля. і без вашої самоповаги!