блок посилань план страхування проти цілому по страхуванню життя

З безліччю страхових полісів, доступних на ринку, це може бути досить заплутаним для нормальної людини розрізняти різні види страхування плани. З числа різних типів планів, два з найбільш популярних з них: Unit Linked план страхування і страхування на випадок смерті. Тут ми дамо вам низько між цими двома типами політик.

 Страхування життя в цілому: Як випливає з назви, вся політика страхування життя, ви потрапляєте на все ваше життя. Це означає, що ви отримуєте страховий захист тих пір, поки ви живете або до 100, що настане раніше. Деякі все життя, як страхові поліси Mahalife Золота Tata AIG дозволяє вам премію за перші 12 років тільки, а також запропонувати страхування життя для всього вашого життя. Ви також можете отримати певний відсоток від страхової суми після початкових 5 років. Всього полісів страхування життя інвестувати в основному в боргові інструменти, щоб отримувати доходи. Ви можете вибрати політику з або без бонусу. З бонусами поліси містять більш високі страхові внески. Як тільки політика закінчується, ви або члени вашої сім’ї мають право отримати страхову суму разом з нарахованими бонусами. Для бонусів, політики Макс Нью-Йорку є кращим. Звинувачення протягом цілого поліса страхування життя поки не оголошені.
 блок посилань план страхування: Також в народі називають ULIP, блок посилань план страхування є новою лінійкою продуктів від страхових компаній. Страхування блок посилань план має гнучкість інвестування своїх Корпус серед різних класів активів саме, фондові або суміш з двох. Це дає вам можливість вибрати варіант інвестицій у відповідності з вашим апетитом до ризику. Так що якщо ви молоді і / або мають високу схильність до ризику, піти на зростання опцію, яка інвестує переважно в акції. Для середнього віку особи, яка має помірний апетит до ризику, збалансований варіант, який являє собою поєднання боргу та акцій є доцільним. Ті, хто не хоче взяти на себе ризик, борг варіант є кращим вибором. Начебто ПІФу, вартість чистих активів страхової план блок посилань оголошений в страхову компанію. Але основним недоліком є ​​те, що цей план несе дуже високі витрати. Крім того, деякі радники ввели в оману людей, кажучи їм, що вони повинні платити премію тільки за перші три роки.

Страхування життя в цілому або блок посилань страхової план: що краще: Там немає чіткої відповіді на це питання. У той час як плани пропонують податкові пільги, блок посилань страхової план краще, якщо ви хочете насолодитися гнучкість інвестування в різних класах активів або якщо ви хочете більш високий прибуток. З іншого боку, цілий планів страхування життя є хорошими, якщо ви хочете, щоб життя прикриття для всього вашого життя, без необхідності платити більш високу премію, як ти постарієш. Вони також гарні, якщо вам потрібно періодична виплати. Однак краще проконсультуватися з фінансовим консультантом, перш ніж купувати будь страховий поліс, так як страхування є довічним зобов’язанням. Це буде гарантувати, що ви досить надійно захищені, а в разі вашої смерті, ваша сім’я досить добре захищена.

Для всіх видів повного страхування життя і страхування блок посилань планує відвідати потреби www.bharti-axalife.com