бити зростання вартості страхування житла 5 способів

Ця стаття буде розглядати збільшення витрат страхування житла, що може призвести до різкого подорожчання, і які кроки ви можете зробити, щоб зберегти премій вниз. Один елемент сприяє швидкому збільшенню серйозності природних трагедій. Страховики платять більше, ніж $ 100 млрд.. У катастрофі втрат, пов’язаних в середньому з $ 700 млн кожен місяць з 1990 року. А також такі відомі події, як ураган Ендрю, багато невеликі катастрофи сталися, як лісові пожежі, бурі, лід, наприклад. Майже кожна частина країни перебуває під загрозою зриву за мільярд доларів катастрофи. Витрати на будівництво бачили крутими підйомами, які впливають страхові внески.

У зв’язку з цим збільшенням середнього домовласника потенційно хоче провести додаткові покриття для покриття ціна заміни їх будинок у разі значних пошкоджень. По правді кажучи, деякі сорок п’ять мільйонів американських будинків, нібито, застрахований в недостатній мірі.

І ще один рахунок витрат для підвищення страхових внесків є цвіль. Хоча пошкодження водою і цвіллю в будинках немає нічого нового, широкої громадськості більше стурбовані цим питанням у зв’язку з останніми гучними суду дій і страхових виплат. Перш ніж вони будуть поставлені у глухий кут претензій, пов’язаних з водою збиток; Страхові компанії діють обмежити охоплення.

Премії останнім часом піднялися, щоб покрити прискорюючого кількість цвілі претензій Ось п’ять ідей економити на преміях

Один. Купівля вашого будинку і автомобіля політик з того ж Виплати страховика доступні від деяких фірм, які продають власники, машина, і відповідальність захисту. Відшкодування може бути стільки, скільки від п’яти до п’ятнадцяти ПК, якщо ви купуєте 2 або більше політики.

Два. Підвищення безпеки вашого будинку Встановивши детектор диму, злодій сигналізації або засув замку, ви можете претендувати на повернення принаймні п’яти ПК

Три. Розглянути питання про підвищення вашої франшизи Підвищення франшизи на страхування домовласників може забезпечити економію коштів у п’ятнадцяти до тридцяти%% або більше. Пам’ятайте, що якщо ви піднімаєте ваші франшизи ви могли б більше витрат у разі трагедії. Зважити всі варіанти.

Чотири. Захистіть свою родину від вогню установці спринклерної системи і вогнем і злодій сигналізації, який сигналізує поліції, відділ вогню та інших станцій моніторингу, ви можете претендувати на заощадження від п’ятнадцяти до двадцяти% на премію. Не кожна система має право на зниження. Дізнайтеся, який ваш страховик консультує, скільки пристроєм витрати, і скільки ви будете економити на премії. Після того як ви знаєте, скільки ви можете заощадити, ви можете вирішити, чи варто цінник для установки системи. Пам’ятайте, що ви також буде екранування ваш будинок і ваші люди.

П’ять. Не палити. Якщо ніхто у вашому будинку не курить ви можете претендувати на додаткову знижку. Нехай ваша страхова корпорація знати, якщо ваш будинок є вільною від тютюнового диму.

2 види покриття є реальної вартості грошей і покриття відновної вартості. Політики грошової оцінки платить, щоб реконструювати свій будинок, за вирахуванням амортизації. Політика відновної вартості платить, щоб замінити ваш будинок і майно без зниження. Верхній рівень захисту гарантується покриття відновної вартості. Вибір кращого покриття дуже важливо. Раджу Гарантована політика відновної вартості. З цим видом покриття кінцеву вартість, щоб замінити ваш будинок буде виплачено, навіть якщо вона вища, ніж ваша політика межа.

Слідуючи цим ідеям могли врятувати всіх значна кількість грошових коштів. Нарешті, завжди порівняти ціни в магазинах. Отримувати котирування від декількох корпорацій. Там може бути масивним відміну від одного страховика до іншого.