бити злодіїв, щоб заощадити гроші

Ціни на підйомі

Починаючи з 2007 року, видатки на покриття було на підйомі по всій країні. Ціна на політику виросли десятки відсотків у той час, навіть у той час як економіка загальмується. Ніхто не зовсім впевнений, чому саме, але ми знаємо, вплив: мільйони незастрахованих водіїв, і ще мільйони застрахований в недостатній мірі.

Одна з популярних теорій є те, що велика маса населення старіє. Як бебі-бумерів стали літні люди, вони потрапляють в цю категорію більш високого ризику водіїв. 65 років і старше ринку тут же з підлітками як найбільш невдачливий група водіїв.

Останнім часом інші причини почали з’являтися. Існує ще економічні зв’язки.

крадіжки, ощадливості, або шахрайство?

Коли економічні важкі часи, люди, які вивчають ці речі в уряді і страхового сектора неминуче повідомляють про зростання ціни на авто злочину. Крадіжки завжди стріляє вгору.

У 2010 році Національна страхова злочинності Бюро (NICB) перетворився гвинт трохи дивно. Це не обов’язково, викрадення автомобілів, що більш поширене – це може бути просто претензій.

Кількість шахрайських претензій крадіжки пройшла через дах. Скоригований, цифри показують, що викрадення автомобілів фактично знизилися на 17% з 2009 року.

Так як же це працює?

Це те, що називається “власником здавайтеся”. Власник здавайтеся, коли власник застрахованого транспортного засобу робить вигляд, як транспортний засіб просто зникли або були вкрадені.

У самих крайніх формах, власник може залишити машину в небезпечному, висока злочинність округа, сподіваючись, що це буде вкрадено.

Частіше, однак, вони просто звалище автомобіль де-небудь він не може бути знайдений. Через деякий час після пред’явлення вимоги, транспортний засіб часто виявляються в річці, канаві, вулкан, і так далі.

організована злочинність

Цей вид страхування шахрайство, доведений до крайності деякі, які є частиною злочину організацій.

Часто людина буде придбати автомобіль, а потім завантажити його на човні, де контрабандисти вивезення автомобіля за кордоном. Далі, вони подати претензію крадіжки, знаючи, що автомобіль ніколи не будуть підніматися. Вони отримують свої гроші від покупки назад, а також все, що контрабандисти платили їм за транспортний засіб.

В інших випадках після покупки автомобіля, вони просто сховати його в гаражі протягом місяця, збирати їх вимогу, і продати автомобіль на чорному ринку.

Вплив Шахрайство на Автострахування

Порядні люди в кінцевому підсумку платити за це шахрайство із збільшенням їх премій. Чому? Тому що:

1. Ризик крадіжки здається набагато вище
2. Страхові компанії хочуть зробити назад свої гроші, вони втратили в шахрайстві

Ці підвищення ставок у кінцевому підсумку коштуватиме вам сотні доларів на рік.
Якщо ви не детектив, ви не збираєтеся, щоб зупинити цих злочинців. Тим не менш, є спосіб, щоб не платити надзвичайно надутим зборів.

як розбити авто походи страхового тарифу

1. Керувати транспортним засобом, який рідко вкрадені
2. Залиште автомобіль в закритому гаражі, а не на вулиці
3. Використовуйте авто страхування котирування

Авто страхування котирування є кращим способом заощадити на страхування автомобіля для існуючих транспортних засобів. Якщо ви хочете знайти найнижчий показник можливо, порівняти авто страхування котирування онлайн.