бити блюз дорожній податок з дешевшою страхування автомобіля

Бюджет 2007 року Гордон Браун виглядає, потрапили деякі водії важко. Якщо ваш автомобіль був зареєстрований після 23-го березня 2006 року і випромінює більше, ніж 225g/km СО2 потрапить в новий кронштейн групи G. Якщо автомобіль потрапляє в цю категорію вашого дорожній податок буде збільшуватися від £ 210 до £ 300 в 2007 році і до 400 фунтів стерлінгів в 2008 році. Більшість салонів сім’ї, мінівени, 4х4 і спортивних автомобілів, швидше за все, потрапляють в цю нову групу високого податку.

Якщо ваш є автомобіль групи G ви, звичайно ж є вибір переходу на нижню смугу моделі; дорожній податок на Vauxhall Corsa наприклад знизиться з £ 50 до £ 35, як вона потрапляє в групи B. Для багатьох людей, проте це не може бути варіантом. Якщо у вас велика родина або працюєте в малому бізнесі водіння MPV або 4×4 цілком може бути необхідністю.

Це не так має сенс, щоб компенсувати додаткові витрати з економією в інших областях. Однією з областей, з потенціалом для хорошого заощадження страхування автомобіля. Є багато дій, які можна зробити, щоб знизити ваш автомобіль страхової премії і будь-яка економія ви робите може допомогти сплатити рахунок підвищеного дорожнього податку:

• Підвищіть добровільної надлишок – збільшення суми, яку ви готові, щоб покрити себе у разі виникнення претензії можуть допомогти знизити ваш автомобіль страхової премії. При розгляді цього важливо пам’ятати, потенційна вартість, якщо ви повинні вимагати від вашої політики.

• знизити політики – якщо ваш автомобіль є відносно дешевим може бути корисно вийняти кришку для третіх осіб, пожежі та крадіжки, а не повністю всеосяжне покриття.

• Парк надійно – паркування вашого автомобіля на безпечній диску або в замкненому гаражі може допомогти вам отримати більш низьку премію автострахування, ніж, якщо ваш автомобіль було припарковано на вулиці.

• Інтернет-магазин – використовувати Інтернет, щоб шукати на ринку швидко, щоб знайти дешеве страхування автомобіля. Повний пошук в Інтернеті може розкопати політики, що традиційні методи не можуть, а деякі компанії автострахування пропонують знижки для полісів, придбаних в Інтернеті.

• Пробіг – розрахунок і обмеження кількості миль, ви їдете кожен рік може допомогти знизити страхування автомобіля, коли ви шукаєте для цитати. Якщо ваші обставини зміняться (тобто короткі роботи коммутіруют), то граничний пробіг можуть перешкодити вам платять за милею не заблоковано.

• Обмежте модифікаціях – сильно настройку або зміна вашого автомобіля може привести до більш високої премії, оскільки сприяє “любителя швидкої їзди” імідж в очах страхових компаній.

• Встановити іммобілайзер – установка затвердженим іммобілайзер має подвійну вигоду: робить вас автомобіль більш безпечним і може допомогти знизити витрати на страхування Вашого автомобіля.

• Прохід Плюс – якщо ви недавно пройшли іспит з водіння завершення Pass Plus навчання програма може допомогти вам право на знижку страхування автомобіля від цілого ряду компаній-учасників; Pass Plus сертифікат може бути отриманий тільки протягом 12 місяців чек практичний іспит.

Якщо ви водите машину означає, що ви, ймовірно, зіштовхнуться дорогою збільшується дорожній податок виглядати, щоб компенсувати вартість, шукаючи більш низькою премії страхування автомобілів. Як і в багатьох інших водіїв існує безліч способів можна знизити премій і наступні кроки можуть допомогти вам звільнити трохи грошей, щоб задовольнити зрослі фінансові вимоги бути автомобілістів.