бентежить страхових випадків

Так щось тільки що сталося у вашому будинку, і вам необхідно подати в страхову компанію. Це не важливо, що. Це може бути збиток від пожежі, це може бути пошкодження водою, або торнадо міг розірвав через вашу вітальню Поки ви дивилися повтори Доктор Хто. Незважаючи на це, ви повинні отримати його піклуються, але як тільки ви називали в Вашу претензію, сталося те, що було порівнянно з катастрофою, яка передувала вашої претензії: вихор плутанини.

Перше, що ви могли помітити, це все люди, які беруть участь у вашій претензії. Перш за все, у вас є страхового агента, який продав вам політики, в першу чергу. Це буде людина, яка представляє компанію. Ви також маєте страхової регулятор, який є людиною, який був призначений для розгляду і затвердження ремонт за охопленням, що у вас є.

Якщо у вас є іпотека, то ваша іпотечна компанія, швидше за все, бути там, щоб переконатися, що ваше майно відновлювати, оскільки у них є особиста зацікавлений у своїй майбутній стабільності. Існує також відновлення підрядника, і ця людина є надзвичайно важливим. В принципі, відновлення підрядника існує, щоб переконатися, що ваш будинок відновлений, і що вона відновлена ​​в рамках керівних принципів страхової компанії. Є певні підрядників, які ви повинні найняти для цього, так як не кожен підрядник добре розбирається в ремонті, пов’язаних зі страхуванням.

Є деякі страхові компанії, які можуть вимагати, щоб отримати кілька оцінки для вашого матеріального збитку. Чому власне? Якщо ваша політика свідчить, що вам потрібно, це просто так і ви, і страхова компанія може отримати кращу ціну. Багато страхових компаній вже знають, однак за найкращою ціною, і вони, ймовірно, мають на увазі підрядника для вас. З деякими компаніями, вам успіху в цій області і може просто зробити один дзвінок, щоб піклуватися про всю претензії.

Одна річ, яку ви, можливо, доведеться мати справу з в ваш позов власності амортизації. Це досить сумний факт життя, і це відбувається тому, що вартість нерухомості може зменшуватися з плином часу. Будь то через використання або тому що кошти в будинку не в курсі. Це може негативно вплинути на виплату ви отримаєте від ваших страхових компаній в деяких випадках. Це не означає, сказати, що це завжди так, і ви насправді може виявити, що ваш будинок знаходиться в його повної вартості на момент інциденту.

Це не так просто, щоб мати справу зі страховою претензії. Насправді, це може стати дуже заплутаним для тих, хто не «в темі». Якщо у вас є складні питання, проте, ви завжди можете звернутися до свого страхової компанії, і вони, швидше за все, бути вельми радий надати Вам інформацію, що вам потрібно. В іншому випадку, і якщо ваші претензії, ймовірно, буде досить великий, ви можете підійти до претензії оцінювача. Вони гарантують, що ви отримаєте кожну копійку, яку ви заслуговуєте, не дозволяючи страховим компаніям, щоб сховатися за дрібним шрифтом, – до того ж вони часто бувають корисні для неупереджені поради та інформацію про вашу претензії.

Так що дізнатися про все, що можете, і переконайтеся, що ви в курсі останніх термінології нерухомого майна. Зрештою, все це повинно працювати для вас.