бензиновий або дизельний – плюси і мінуси

Більшість людей, які їздили на деякий час віддають перевагу дизельним або бензиновим двигуном. У той час як дизельні двигуни, як правило, перемога над бензинових двигунів для їх паливної економічності, бензинові двигуни запропонували тихо і гладко диск. Однак інженерні розробки привели до того, що останні дизельні двигуни тепер можна вважати нарівні з більшістю бензинових двигунів. Turbo зарядні пристрої та загальної рампи означає, що дизельні машини починають швидше і пропонують більш приємної поїздки. І це не тільки двигуни, які були оновлені; дизельного палива також була змінена так, щоб вона більше не є, як смердюча або важкими для дозаправки с. І дизельне паливо і раніше пропонує більший пробіг за ваші гроші в порівнянні з нафтою.

Так що тепер рішення про те, щоб вибрати бензиновим або дизельним двигуном для вашого наступного автомобіля може бути хитрий. Порівнюючи вартість купувати і підтримувати це хороший спосіб, щоб допомогти прийняти це рішення простіше. Наприклад, закупівельна ціна нового автомобіля, як правило, дизельні коштувати більше, ніж аналогічний автомобіль з бензиновим двигуном, але ви повинні бути в змозі продати автомобіль більше, коли прийде час.

Ваші премії автострахування не обов’язково залежить від того, у вас є дизельним або бензиновим автомобілем, але як дизельні автомобілі стоять трохи більше ви будете страхуванні більше дорогих автомобілів, що може зробити різницю в сумі, яку ви платите. Дизельних і бензинових двигунів автомобілів повинна коштувати приблизно в той же суму обслуговування, однак дизельні двигуни можуть зажадати більше змін, ніж нафта бензин, який прийде за додаткову плату. Ви повинні також розглянути питання про ціну дорожній податок, який тепер заснований на офіційних заходів викидів CO2. Дизельні двигуни більш економічними, і тому вони, як правило, виробляють менше викидів СО2, які означає, що ви могли б заплатити менше для дорожніх податків, ніж Ви були б для бензинових автомобілів. Проте, дизельні двигуни, як правило, виробляють більше викидів токсичних речовин, які не так добре для навколишнього середовища. При запуску двигуна вашого автомобіля дизельне розігрітися швидше, ніж бензин, що означає, що якщо ви зробите коротких поїздок протягом якого двигун має мало часу, щоб зігрітися, ніж дизельне було б краще. Але якщо ви проводите більше часу водіння навколо в русі міст заповнені потім бензину автомобіль буде відповідати вашим потребам краще. Витрата палива для управління автомобілем на автомагістралях дуже схожий як для бензинових і дизельних автомобілів, так що там не так багато, щоб різниця між ними в цьому випадку, але дизельні автомобілі краще для буксирування, оскільки вони мають більший крутний момент.

Ви повинні пам’ятати, що бензин і дизельне паливо не єдині варіанти. Ви також можете купувати автомобілі, які побудовані як гібриди, які були розроблені, щоб мати невеликий бензиновим або дизельним двигуном, а також електродвигуном. Це електроніки в автомобілі, який може працювати від електричного двигуна залежить від того, скільки енергії потрібно. На даний момент Гібриди дешевше в експлуатації, ніж чистий дизельним або бензиновим двигуном, але в даний час вони є дорожчими, щоб купити. Так що головний вибір і раніше між бензиновими і дизельними двигунами, і це складно прийняти рішення.