безробітних і що борються з тимчасовими варіанти медичного страхування

У сьогоднішній економіці, багато людей вже були порушені втратою роботи. У той час як допомога з безробіття був продовжений кілька разів, багато людей визнають, що є межа для розширення і, що потенціал для серйозних труднощів є близькою реальністю. Тим не менш, безробіття вже приніс на серйозні труднощі для багатьох сімей. Багато глав домогосподарства не тільки віддали свої доходи, але і медичного страхування вони покладалися на протягом їх життя. На щастя, є тимчасове медичне страхування альтернатив, які перебувають на ринку, щоб допомогти в цих обставинах.

Тимчасові медичного страхування була створена з метою подолання розриву між роботодавцем фінансуються медичних страхових полісів. Але з безробітними будучи не в змозі швидко знайти нову роботу, багато сімей в залежності від тимчасового медичного страхування протягом тривалого часу, то вони дійсно хотіли. У багатьох випадках, ці домогосподарства не завжди належним чином відкласти достатньо грошей на їхній бюджет платити за медичне страхування для тривалого безробіття. Поточні дані показують, що воно вживає велику кількість людей приблизно дев’яти місяців, щоб придбати нову роботу. Що тільки готівку зі свого безробіття чеки надходять, багато сімей швидко слив свої резерви готівки тільки забезпечувати свої сім’ї медичними вимогами догляду.

Ще одне питання, з якими стикаються люди, які мають активну медичного страхування є недостатнє охоплення. Очевидно, що найнижчі ціни, плани медичного страхування пропонують заходи захисту. Зазвичай низькі ціни медичного страхування розпочинає надання переваг при неймовірно високою франшизи виконано. Ці політики не ефективно нічого більш катастрофічного планів медичного страхування. Щоб отримати чудове покриття здоров’я, потрібно витрачати більше.

Останнім часом мали місце численні взаємні медичних страхових компаній, які збанкрутували і, отже, знаходяться в ліквідації. Це серйозне завдання, що стоїть перед тих домогосподарств, які задовольнили свої франшизи протягом року, але в даний час зобов’язані придбати новий короткостроковий план медичного страхування, яка ігнорує гроші, які вони заплатили по відношенню до своїх відрахування на їх попередньої політики. У деяких випадках, новий вже існуючі умови може дискваліфікувати людей для нового медичного страхування повністю.

Роблячи покупки для страхування здоров’я темп, це, швидше за все, краще вступити в контакт з основним постачальників медичного страхування безпосередньо. Це виключає ймовірність страхового посередника компанію банкрутства в від своїх споживачів. Велика страхова компанія здоров’я, такі як Сполучені охорони здоров’я, продає індивідуальні та сімейні плани медичного страхування безпосередньо населенню. Досить часто ці страхові корпорації можуть створити індивідуальний план медичного страхування, який виконує бюджет та охорони здоров’я вимог кожного страхувальника.

Як було описано раніше, розширена безробіття є серйозною проблемою, яку багато сімей справляються з. Якщо подивитися на вартість страхового медичного плану темп, розуміємо, що середня тривалість часу, який чоловіки і жінки є безробітними становить дев’ять місяців. Будь-який план медичного страхування розглядається повинна бути досить низькою ціною, де люди можуть платити щомісячні премії принаймні дев’яти місяців.

Останні дані по ВВП цифри показують, є ризик чергового раунду значних звільнень найближчим часом. Хоча ті, хто щойно втратив роботу може мати право на COBRA, деякі відкриєте рахунок продовження роботодавцем медичного страхування після звільнення перебуває поза їхнього бюджету. Ті, які працювали для підприємств, які були закриті, що не COBRA можливості немає. За розумними цінами короткострокового варіанта медичного страхування може бути найбільш ідеально підходить покриття для більшості сімей, щоб захистити себе від грошових втрат які кореняться в серйозне захворювання, яке тягне за собою великі медичні уваги.