безпечне зберігання караван може означати дешевий караван страхування

Щороку Є більше 1600 крадіжок каравану, який в цьому економічному кліматі, являє собою фігуру встановити, значно зросте. Де ви зберігаєте ваш караван матиме серйозний вплив на якому ви знайдете дешевше, караван страхування або навіть якщо ваш поточний страховика караван буде пропонувати вам цитату караван страхування. Маючи це на увазі, Щит Всього страхування підготували посібник з автофургоні, щоб допомогти їм знайти безпечне зберігання караван.

Головна караван зберігання може бути кращим варіантом. Проте, справи у вашій власності можуть фактично забороняє таке зберігання. Якщо у вас магазин у будинку, коли ваш караван там немає, ви можете бути рекламою, що ваш будинок порожній. З досвіду щита близько 48% від каравану крадіжок відбуваються від домашньої адреси.

В даний час, все менше людей мають номери на їхній дорозі на караван гастролі, тому вам може знадобитися, щоб розглянути, чи хочете Ви міські чи сільські місця зберігання. Хочете відкритого зберігання повітря в захищеному місці, або таємні сховища для захисту від елементів? Просто вибір на користь місцевих приміщення ферми або бізнес не може бути кращим варіантом в якості поточного страховика може бути не бажала запропонувати кришку. Високий% караван крадіжки (як і крадіжка з каравану) вчиняються з небезпечних місць зберігання, як правило, організованими злодіями караван.

Будучи одним з провідних постачальників у Великобританії караван страхування, Щит Всього страхування припускають, що ви виберете для професійної і надійної наприклад сховище караван акредитованим членом Асоціації зберігання Caravan Site власників (CaSSOA). Це національно визнаних корпус забезпечує реєстр безпечного і надійного зберігання караван-сайти, які були перевірені для забезпечення відповідності стандартам гарантованого мінімуму. Існує багаторівнева система безпеки нагороду з бронзи, срібла і золота, з золотої нагороди надання кращих в зберіганні караван. Для того щоб відповідати високим стандартам безпечного зберігання, щит Караван страхування пропонує клієнтам знижки на страхові внески до 25% для зберігання CaSSOA караван.

Незалежно безпечний засіб зберігання каравану ви обираєте, то плата стягується місцем зберігання буде визначатися його місце розташування, рівень безпеки, що забезпечується і доступність зберігання в конкретній області. Перед тим, як зробити свій сайт сплату мита, не забудьте попросити вашого постачальника сховища ці десять питань:

* Які типи зберігання смол доступні: трави, важко постійно або під прикриттям?
* Які умови, що вони пропонують, наприклад, пральні, Valeting, караван обслуговування, і т.д.?
* Чи є вони CaSSOA акредитованих?
* Чи є у них страхування цивільної відповідальності в силу для їх безпечного зберігання караван сайті?
* Чи будете ви бути забезпечені написано договору зберігання?
* Що охорони та безпеки на місці для забезпечення ефективного управління сайті?
* Чи є сайт безперервно укомплектовані? Чи має власник або начальник живуть на сайті?
* Чи були попередні крадіжки, вандалізму або випадки затоплення?
* Чи є у них провели оцінку пожежного ризику? Вам потрібно видалити всі газові балони?
* Що паразитів елементи на місці (особливо якщо вибір на користь ферми зберігання)?

Нарешті, щоб охороняти знову можливість крадіжки зі свого каравану, це розумно, щоб видалити всі цінні речі і предмети особистого користування, коли ваші гастролі караван в даний час зберігається. У період зимового зберігання можуть пройти тижні, перш ніж ваш караван відвідують.

Для подальшого корисно караван корисні поради та поради, щоб забезпечити конкурентоспроможність кошторису він лайн караван страхування, чому б не відвідати Страхування Щит Всього сайт сьогодні.