безпеки і ризик індекс ануїтет

Гарним доповненням до вашої програмі пенсійного ануїтету індексу. Якщо ви ризик несприятливих і хочете гарантований дохід, але все ще турбуватися про руйнівну інфляції, індекс ануїтету ідеально підходить для вас. На відміну від фіксованої ренти, у вас є можливість підвищити рентабельність у індексовані пенсії. Крім деяких з гарантій, наданих змінні ануїтети, у вас є перевага участі в зростанні індексу ринку конкретного ні з одним з ризиків.

Є багато різних типів індекс ануїтет. Починаються відмінності в індексі вони слідують. Деякі використовують S & P 500. Це, як правило, є одним з найбільш популярних індексів. У той час як існує безліч інших, ще одним популярним індексом слідувати включає в себе зарубіжні ринки. Часто ці ринки, особливо в зростаючих країн є більш мінливими. Якщо у вас назад індекс ануїтету на початку 2000 року, які використовували фондового ринку в Індії в якості індексу, ваш рахунок буде показувати різке зростання ні з одним з потенційних втрат.

Страхові компанії пропонують індексу ануїтети, які забезпечують базову процентну ставку. Якщо індекс обраної збільшується, власник бере участь у зростанні на певний відсоток. Якщо ринок падає або залишається плоским, власник поліса отримує гарантовану відсоткову ставку.

Індекс ануїтетів також мають різні положення і гарантій. Гарантованої швидкості, як правило, трохи нижче, ніж на ці доходи основних продуктів, у тому числі фіксована рента. Це тому, що величезний потенціал для зростання.

Розмір участі в зростанні ринку значно відрізняється від політики до політики. Деякі політики пропонують всього за 30 відсотків коефіцієнт участі, але мають більш високу гарантовану швидкість. Інші політики можуть запропонувати більш низьку швидкість, але гарантії доходити до 90 до 100 відсотків участі.

Залежно від вашого занепокоєння інфляції і віра в індекс, ви обираєте, то краще в магазин за продукт, який відповідає вашим потребам. Чим ви молодші, тим більш важливим є підвищення участі в індексі. Інфляція змінює хороший щомісячний дохід у гроши, як зростання цін і покупки крапель. Зрілі зазвичай не мають часу, необхідного для підірвати доходи в кишеню гроші, але молоді учасники роблять.

Якщо є шанс, що вам знадобиться декілька або всі кошти протягом декількох років, ви повинні перевірити два положення в політиці. Перша здача період для політики. Індекс ануїтету може мати капітуляції період максимально коротким рік або два або до тих пір, як 15 років. Звичайно, коротше, тим краще, якщо ви думаєте, що вам може знадобитися доступ до фінансових коштів. Ви дійсно платите за цей привілей, однак. Часто рівень участі і базова ставка гарантії нижче, коли капітуляція період коротший. Якщо ви видалите коштів рано, часто є штрафи, які руйнують будь-які доходи.

Деякі політики містять кари вільний доступ до грошових коштів. Цей доступ змінюється за величиною та кількістю разу він доступний. Це може бути просто інтересом або відсоток, що це річної суми, раз у житті від суми політика або загальна сума.

Коли ви дивитеся на індекс ануїтету у відповідності з Вашими пенсійні програми кращий метод знати в першу чергу те, що вам потрібно. Після цього, ви повинні порівняти політику. Найпростіший спосіб зробити це, щоб використовувати інтернет-сайти, які показують кілька різних ануїтетів індексу в один час. Консультація фахівця ануїтету також корисно порівняти тонкощі політики.