безкоштовну квоту допомагає знайти найкраще медичне страхування та страхування здоров’я сім’ї

Цілком природно, що ви хотіли б шукати краще медичне страхування для потреб вашої родини. Р. Кертіс Страхування хоче допомогти вашому пошуку, пропонуючи безкоштовний сім’ї медичного страхування цитати.

Більш ніж імовірно, ваша сім’я медичного страхування цитати будуть підніматися кілька варіантів серед різних медичних сьогоднішніх планів допомоги. Можна очікувати, щоб вибрати один з варіантів, таких як наступні.

Організація медичного обслуговування-організація медичного обслуговування або HMO, допомагає сім’ям пригнічувати їх з власної кишені витрати на медичне обслуговування в обмін на бачачи тільки тих лікарів і фахівців, які є частиною мережі страхової компанії.

Лікуючого лікаря, або PCP, стане лікарем, що сім’ї постійно бачимо. Цей лікар буде проводити всі регулярні огляди, забезпечують щеплення і лікування незначних захворювань і травм. Лікуючого лікаря також буде ставитися сімей фахівців у разі необхідності, те, що ОПЗ вимагає в якості заходи економії.

Більшість сімей, які вибирають ОПЗ знайти його великою перевагою є збереження витрат на охорону здоров’я низькою. ОПЗ також пропонують більше профілактичних установах, таких як вакцинація, і медичних, стоматологічних та офтальмологічних оглядів. Сім’ї на бюджеті як не зменшують базу плану ОПЗ і низьких доплат. Однак, так як ОПЗ, як правило, мають меншу мережу лікарів, це може бути важким для сімей, щоб потрапити на прийом під час хвороби або травми.

Є ОПЗ кращий план медичного страхування для вашої родини? Хоча деякі люди можуть так думати, недолік ОПЗ для сімейного медичного страхування є відсутність покриття на медичні послуги поза мережею. Якщо ваша дитина захворіла або поранений під час відвідин бабусі, єдиним варіантом може бути, щоб піти у відділення невідкладної допомоги лікарні для того, щоб залишатися в рамках Вашого покриття. Будь-яке інше лікування, можливо, доведеться чекати, поки ви не повертаєтеся додому. Це не завжди може бути кращий план медичного страхування для вас.

Кращого постачальника Організації Цей вид страхування здоров’я сім’ї, званої РРО, пропонує трохи більше гнучкості у виборі постачальників медичних послуг. Там ще мережі, але це інший тип мережі. У ПФО, страхова компанія уклала договір з мережею медичних працівників для надання медичної послуги за зниженими цінами. РРО учасники оплачують доплати за кожне відвідування лікаря і часто доводиться платити з франшизи до частини страховика оплати починається. Поза мережі охорони здоров’я буде коштувати більше зі своєї кишені, тому що страхова компанія буде платити менше загальної суми витрат. Таким чином, в цьому випадку сім’я може опинитися перед вибором: залишитися з люб’язно Доктор Браун, який був дитячим лікарем, так як вони народилися, і не відмовиться від свого давнього лікарем, щоб заощадити гроші.

Точка Сервіс-Цей вид страхування здоров’я сім’ї, відомої як POS, поєднує в собі деякі особливості ОПП та ОПЗ. Учасники як і раніше вибирають лікуючого лікаря, але є більш широкої мережі з яких можна вибирати, і це більш імовірно, що доктор Браун люб’язно, улюблений дитячий лікар, буде в такій мережі. Це означає, що вигода від сімей з одним лікарем, який знає їх охороні здоров’я ситуація тісно, ​​і можу сказати, майстерно, коли прийшов час, щоб звернутися мама, тато чи хтось із дітей до фахівця. Отже, ще раз, сім’я баланс поточних відносин медико-санітарної допомоги, включаючи профілактичні послуги дошкільних установ, в економії грошей механізму. Багато людей вважають, що це кращий план медичного страхування для всієї родини.