бебі-бумерів пари різання витрат на охорону здоров’я

Бебі-бумерів пари різання витрат на охорону здоров’я за рахунок об’єднання ресурсів для зниження вартості довгострокового догляду премій. Замість того щоб купувати для одного, консультанти та аналітики кажуть, іноді можна скоротити витрати на премії наближається довгий термін страхування по догляду, як пара.
Для бажаючих ходити по магазинах навколо наступних трьох стратегій які варто вивчити:

1. Поділився планами догляду

У цілому, розділяючи довгострокову політику не усуває необхідність для обох партнерів купувати окремі плани. Але на відміну від традиційної політики, спеціальних вершник пристібається до кожного, щоб один з подружжя зануритися в чужій вигоди.
Головна перевага охоплення спільним є те, що якщо вам потрібно більше, ніж ваш поточний план дозволяє. Але що відбувається, якщо обидва не перейшло потім їх виділене кількостях?
Якщо ви купили контракт з більшу гнучкість і терміни, які простягаються протягом тривалого періоду, експерти кажуть, що не обов’язково бути проблемою. Вони вказують на те, що деякі провайдери пропонують політики, які можуть покривати все життя. Більш тривалий період часу зазвичай означає більшу премій. Політикою часу можна перевести на додаткові витрати в порівнянні з короткостроковими планами охоплюють три-п’ять років довгострокового догляду.
“Це може перемогти весь сенс покупки політика, яка дозволяє обмінюватися переваги”, говорить Нейл Gholson, президент LTC розбірливий Solutions, Inc ..
Щоб переконатися, що ви не вичерпали переваги, Ніл пропонує не менше чотирьох років охоплення. Союз споживачів старший політичний аналітик говорить, що це засноване на даних, що показують будинки престарілих середні використання близько 2,5 років у довгострокової політики.
“Далеко не всі люди витрачають більше, ніж п’ять років у будинку престарілих,” Gholson сказав. “Так що якщо ви збираєтеся отримати довгостроковий план, який розділяє турботу між подружжям, подивіться на чотирирічний термін. Менше років, могла бути трохи сором’язливою, особливо якщо врахувати, що політика може покрити будинку, а також догляд в будинках престарілих. ”
Найкраще підходить для загальної політики догляду може бути пар, які хочуть купити короткострокові плани, але все ще хочете деяку гнучкість, щоб досягти в басейні свого чоловіка переваг, додав він.

2. Довгострокове партнерство пропозиції догляду

Два роки тому Конгрес розширена до більшій частині території країни програми, які були запущені протягом багатьох років менше ніж жменька держав. Це дозволяє загальної вартості довгострокового догляду політики, які будуть враховуватися в обсязі вимог Medicaid для малювання на особисті активи для оплати рахунках здоров’я.
Але різні держави мають різні непередбачені витрати. Наприклад, у Нью-Йорку споживачі повинні придбати довгостроковий догляд поліс, який покриває не менше трьох років у будинку для літніх людей і шість років по догляду на дому. У свою чергу, держава зобов’язується не піти після будь-якого особистого майна, як тільки хтось вичерпує переваги в їх приватну політику, каже Gholson.
“Таким чином, догляд Medicaid стає вільним вигоду без всяких умов”, додав він.
Такі держави, як Каліфорнія і Коннектикут використовувати те, що називається долар за долар захисту. У тих випадках, влада підраховує значення приватну страховку, щоб визначити суму активів, які охороняються від виплати передбачені вимоги в Medicaid.
Це економить гроші держави, тому що вони зміщення витрат довгостроковий догляд страхових компаній. І він ставить менше бар’єрів, ніж у нас зараз є на всю систему Medicaid.
Для фізичних осіб, таке партнерство може обмежити розмір політики вони повинні купити. Компроміс в тому, що якщо ви купуєте менше уваги, ніж порогові держави, щоб претендувати на Medicaid, ви все ще будете заводити занурення у ваших заощаджень.
“Якщо ви живете в долар за долар стані, ви, можливо, захочете, щоб купити досить страхування для захисту ваших весь портфель в партнерську програму,” Gholson сказав.

3. Запитайте страхових агентів про знижки на купівлю комплекту

Це може бути найпростіший спосіб економії.
Деякі перевізники тепер пропонують пільгові тарифи для двох людей, які купують довгий пакету послуг з догляду термін в той же час.
Ті, які продаються як подружнє знижки і може варіюватися від 15% до 25% від регулярних премій. І якщо ви маєте право як вкрай здоровим кандидатів, деякі перевізники будуть навіть додати ще 10% знижка на вершині.

Деякі речі, щоб розглянути наступні питання:

Кожен з трьох варіантів представлені різні застереження. “Люди повинні пам’ятати, що загальний догляд ринку є досить новим явищем,” сказала Черіл Matheis, оздоровчий стратег ААП. “Вони повинні задати багато питань і уважно вивчити всі деталі в кожній політиці”.

1. Перевірити історію страховиків зміни цін і політичні умови. Лише деякі перевізники не підвищив премії.
2. Загальний довгострокові вигоди догляду, ймовірно, буде коштувати вам трохи більше, ніж традиційні довгострокові догляду політика аналогічний термін.
Альтернативою є те, що якщо дві людини не діляться довгострокового догляду страхування, вони, напевно, потрібно купити більш великі індивідуальні політики, щоб отримати той же рівень охоплення. Великою перевагою спільного надання допомоги в тому, що ви скоротити термін політик.
3. Якщо у вас є достатньо грошей, кращий вибір завжди купувати окремі довгострокові плани.
4. Якщо ви шукаєте за більш доступною альтернативи, то загальний догляд варіант принаймні розглянути.
5. Якщо ви вибираєте програми державного партнерства повинні відзначити будь лазівки можуть існувати, Gholson говорить. Навіть купівля досить особисте страхування по догляду відповідно до рівнів активів не є гарантованим рішенням.

“Залежно від того, де ви живете або рухатися, різні права Medicaid і доходів в кожній державі, уряд все ще може прийти після вашого активи в певних випадках,” Gholson сказав.
Подружжя різання витрат на охорону здоров’я може провести значні переваги з правильним кількістю досліджень. Зв’язатися Довгі Професійний догляд член, який представляє декількома перевізниками, щоб побачити, що ваші варіанти.