бачення страхування – ви повинні отримати один

Бачення страхування є доповненням до регулярним планом медичного страхування. Більшість медичного страхування вже забезпечують покриття непередбачених травм ока і хвороб. Додаткове страхування бачення, проте, також доступні. На відміну від випадкового покриття, додаткове страхування бачення оздоровчий перевагу, що забезпечує покриття для рутинного профілактичного догляду за очима, очей іспити, та інших послуг, очні лікарі в ввічливий скрабів може забезпечити при мінімальних витратах. Цей вид страхування ідеально підходить для сімей чи компаній, і, як правило, отримують у вигляді групи. Якщо ваша сім’я більше генетично схильні до слабким зором, то профілактичної допомоги є доцільним. Для компаній, які необхідно інвестувати на їх співробітників, що мають гострий зір, таких як пілотів, дизайнери, письменники, програмісти, ілюстратори, і так далі, група бачення страхування є безцінними.

Де взяти бачення страхування

Група бачення страхування може бути отримана за допомогою вашої асоціації, компанії, шкільного округу або державної програми, такі як Medicaid або Medicare. Як приватна особа, ви можете придбати свій власний план з встановленими виплатами бачення від вашої компанії медичного страхування. Бачення страхування, як правило, з доданою вартістю вигоди пов’язані з медичним страхуванням, переважні організації постачальника (ОПП), а також організації з підтримки здоров’я (ОПЗ). Ці організації мають контрактів і пов’язані з керованими Vision Care мереж (тобто лікарні і очні лікарі), які надають послуги з догляду за очима застрахованим клієнтам.

Переваги бачення страхування

При отриманні доданої вартості страхування зір, ви будете мати доступ до мережі догляду за очима провайдерів, включаючи офтальмологів і оптиків, оптичних лабораторій, Магазини оптики, і LASIK / PRK хірургів. Ви також будете мати доступу до регулярної огляд у окуліста і профілактичного догляду за очима послуги за пільговими тарифами. Загалом, бачення страхування покриває основні послуги оком включаючи щорічні огляди очей, розтягнень, оправи, лінзи, контактні лінзи, і LASIK і ФРК корекції зору за зниженими цінами. Послуги, придбані у постачальників мережевих послуг, очевидно, дешевше, ніж послуги, отримані від постачальників, які не є частиною мережі. Одна з кращих речей, про отримання допомоги в рамках мережі є те, що більшість компаній медичного страхування впровадження стандартів і механізм забезпечення якості при виборі постачальників послуг. Таким чином, ви впевнені, що ваш очної лікар або центр очної хірургії є авторитетною і можна довіряти.

Доступні страхові плани бачення

Як правило, при отриманні плану бачення страхування, ви можете вибрати або соціальний пакет або знижка плану. У соціальний пакет, ви зазвичай платите річної премії або членський внесок в обмін на послуги з догляду за очима. Там буде щорічно франшиз і доплати при кожному доступі до служби. План знижок, з іншого боку, дає вам доступ до офтальмологічної допомоги послуг за фіксованою відсотковою знижкою після оплати членського внеску або річної премії та франшизи. Обидва типи плани можуть бути налаштовані відповідно до ваших вимог чи як приватна особа або як група.
Вартість страхування бачення

Витрати зору страхування залежить від дизайну програми і послуги. Щомісячних членських внесків коливається від менш ніж на один долар на дванадцять доларів, франшизи від менш ніж на один долар до тридцяти п’яти доларів, а доплати в десять доларів до п’ятнадцяти доларів для кожного мережевого сервісу.