басейн державного страхування вона може допомогти вам

Медичне страхування в основному цікавих частин нашого день у день життя. Це тільки, що іноді ми не усвідомлюємо цього факту!

Тримайте свій розум відкритим до чого-небудь, коли читав про медичне страхування. Думки можуть бути різними, але це є основою медичного страхування, який має важливе значення.

“Державна страхова Фонд” новаторською програмою, яка забезпечує страхові виплати для всіх людей, навіть тих, хто вважається з високим ступенем ризику по страхової галузі. Досить часто згадується як “гарантований Програми доступу”, ці басейни є унікальними плани, створені окремих законодавчих органів штатів для того, щоб надавати надійний захист для тих людей, яким страшний термін “медичне страхування” була застосована. Раніше це визначення означає, що людина потребує медичної допомоги було відмовлено в медичної страховки як правило, через раніше існуючого стану здоров’я. На жаль, це пацієнт з такими питаннями охорони здоров’я, які найбільшою мірою потребують якісної медичної допомоги, але досить часто не можуть дозволити собі лікування через фінансові труднощі участь. Раніше, це призвело до перебоїв у медичної допомоги для пацієнтів, які вичерпали доступні COBRA (Зведений Омнібус примирення Бюджет 1985) пільг, і в даний час не в змозі задовольнити фінансові вимоги круті від постачальників медичних послуг.

Варто відзначити, що басейни державного страхування варіюються від штату до штату, проте вони зазвичай функціонують в межах держава, утворена не-для-прибуток альянсу, який управляється радою директорів. Загалом, ця плата має представництва членів від страхової галузі, індивідуальні клієнти страхування, та членам певного відділу державного страхування. Операційна дуже схоже на координаційний центр, Рада укладає договори зі страховою компанією, а потім стежить за повсякденними операціями збору премій членів, отримання та виплати претензій, і відповідати на питання, що стосуються допуску для лікування.

У той час як охоплення часто порівнянна до заповітного 80/20 основних медикаментів і амбулаторних охоплення, потенційні члени все ще може бути відмовлено в плані вигоди внаслідок спостережуваної питання буття страхуванню, але це обмеження часто обмежується 12-місячного періоду. Після цього визнання, але це все гарантовано. Хоча це гарна новина для пацієнтів, які потребують страхового захисту, важливо пам’ятати, що це покриття, в той час спонсорованих державою, не є безкоштовним. Насправді, страхових внесків, як правило, зовсім небагато вище, ніж зіставні плани, пропоновані на відкритому ринку, конкуруючи страхових компаній, але через правил державного права, є фірма кришку на суму пацієнт може стягуватися плата за страхування. Загалом, ця шапка працює від 125 до 150 відсотків базової окремих ринковим курсом. Поки кришка фірми, є ще деякі еластичність в тарифи, і вони іноді можуть змінюватися в залежності від плану учасників віків, або навіть місця проживання адрес.

Нерідко копії відмови повідомлення повинні супроводжувати заявку на покриття під егідою стані пулу страхування від державних ліцензованих страхових компаній. Крім того, тих, хто бажає скористатися державною план повинен бути резидентом держави, в якому пропонується план. Замість відмови від страхової компанії, людина, яка може свідчити 18 або більше місяців безперервного медичного страхування і вважається HIPAA право буде досить часто претендувати на охоплення басейну. Покриття для утриманців доступні також.

Ви можете бути заповнені з подивом з кількістю інформації, яку ми тут, на компіляції медичного страхування. , Що було нашим наміром, щоб здивувати вас.

Коротше кажучи, про стан пулу страхування неоціненну допомогу будь-кому, хто був позбавлений медичного страхування через раніше існували умов або вичерпав відведений час періоду COBRA вигоди і потребує допомоги в отриманні необхідної медичної допомоги, не боячись непомірною з- кишенькові витрати.

Станом на 2003, тридцять три держави запропонували високого ризику басейни з їх жителями. Дванадцять країн прийняли рішення відмовитися від участі в цих програмах, надаючи альтернативи. Наприклад, в окрузі Колумбія уклала контракт з CareFirst Blue Cross Blue Shield, щоб мати період відкритої реєстрації, де зацікавлені особи можуть закупити охоплення незалежно від захворювання, і насолоджуватися всіма перевагами після короткого двомісячного періоду очікування. Род-Айленд і Пенсільванії уклали контракт з Blue Cross / Blue Shield пропонує цілорічні зарахування в іншому випадку вважається страхуванню пацієнтів.

Цікаво, що ця концепція охорони здоров’я була розширена також застосовуватися до страхових урагану. “Басейни Windstorm Покриття” є альтернативою для домовласників, які не в змозі придбати окремі страховку для своїх резиденцій. Домовласники в декількох прибережних країн Грузії і Нью-Йорку навіть брати участь у басейні покриття для вітру і граду через програму під назвою “Ярмарок” (справедливий доступ до страхування вимога).