банкрутств не викликають різкого підвищення процентних ставок

Чому людям отримати страховку? З любові і піклуватися про своїх сім’ях. З почуття обов’язку. З потреби в безпеці.

Чому люди подати на банкрутство? Щоб захистити своє майбутнє і їх сімей. Тому що вони більше не є фінансово забезпеченими і хочете дізнатися, що фінансова безпека.

Це має сенс тільки те, що банкрутство повинна збігатися з страхування життя. Тим не менш, це не точно, як це працює. Існує причина вважати, що в процедурі банкрутства захисту боляче шанси людей на отримання хороших пропозицій, щоб застрахувати своє життя. З іншого боку, може бути, краще подати заяву про банкрутство в довгостроковій перспективі. Зрештою, не всі про життя в довгостроковій перспективі?

короткострокового впливу

Відразу після подати на банкрутство захисту, страхові тарифи підуть вгору – ви побачите його в лапки. Тим не менш, багато людей мають тенденцію переоцінювати вплив банкрутства в цілому. Причина вашої ставки ростуть в основному свій кредитний рахунок.

Після банкрутства, ваш рахунок кредиту буде зневіру. Однак, якщо ви подали на банкрутство, швидше за все, ваш рахунок кредиту не була відмінною раніше. Ось чому підвищення процентних ставок є відносно невеликим.

На думку галузевих експертів, ставки по страхуванню життя багато в чому визначаються здоров’ям і звичками, і роль фінансів завищена на споживачів.

У той час як ваші ставки не може піднятися занадто багато, ви можете знайти собі бути відкинутим для покриття безпосередньо. Це тому що ви тепер несуть високий ризик впасти політики рано. Це означає, що страховики побоюються, вам доведеться перестати платити і скасувати страховий поліс в перші роки охоплення. Ви можете подумати: «Гей, не проблема для них! Вони отримують премії та моєї там не так багато шансів, я помру прямо зараз!” Реальність така, що страхові компанії не реально заробити гроші від вас в перші пару років. Їх адміністративні збори та судові витрати для вас політика настільки високі, що вони насправді втратити гарну суму грошей, якщо політика припинені достроково.

Зрештою, банкрутство зробить так страхових компаній затвердять менше освітлення і типу політики ви можете отримати. Вони не можуть дати вам термін страхування життя, але в цілому це найкраща ставка.

довгострокові наслідки

Ідея банкрутства, щоб дати вам новий старт. У той час як ваш кредитний можуть постраждати протягом декількох років, зробити правильні зміни у вашому житті, і ви будете сильніше, ніж були раніше в найкоротші терміни! Використовуйте своє нове життя в якості загального відродження – змінити своє харчування і здійснювати звички, а також ваші фінанси.
Довгострокові, банкрутство має потенціал, щоб реально допомогти вам, навіть якщо мова йде про страхування життя. Поліпшити свій кредитний рахунок через кілька років, ваші ставки знижуються. Поліпшити ваше здоров’я і поліпшити свою фізичну форму, ваші ставки йдуть вниз. Це не проблема!

Щоб подати або не надати

У кожному разі, банкрутство матиме лише невеликий вплив на вашу страховку. Якщо ви кілька молодих і не хронічно хворих, страхові турботах не повинна бути стримуючим фактором.

Оскільки немає двох страхових компаній не те ж саме, як тільки ви подали і пройшла через весь процес, варто час, щоб порівняти котирування страхування життя.