банкрутство і автострахування

Економічна криза змусила багато прості споживачі знаходять способи боротьби зі своїми боргами, зберігаючи їх активів і жити нормальним життям. Один з таких варіантів стала у процедурі банкрутства. За останні 12 місяців було на третину більше, у банкрутство заявок, і це збільшення було не тільки за рахунок підприємств і компаній. Багато прості споживачі, які були розцінені як середній дохід домашніх господарств також взяли це ризиковано, але іноді необхідний крок. Але про банкрутство не все так просто, і ви повинні зрозуміти найбільш важливі аспекти і вплив, який він зробить на вашу кредитну ситуацію.

Банкрутство не обов’язково є ситуація, коли ви або ваш бізнес вийшов з ладу або витрат переросла доходів. Банкрутство стало інструментом для перегрупування і реорганізації власних акцій таким чином, що захищає ваші активи. Це так званий глави 13 про банкрутство, що дозволяє людям, щоб вони не втрачають своїх активів, як вдома, автомобілі та особисті речі, коли вони знаходяться в боргах.

Глави 13 про банкрутство, також відомий як Також відомий як індивідуальних змін боргу дозволяє людині із середнім доходом виплачувати свої борги в 4:57 літнього періоду, не відмовляючись від будь-яких власних активів. У цей період людина, яка подала заяву про банкрутство за законом захищені від кредиторів зборі свої рахунки. При подачі заяви на чолі 7 банкрутства, індивідуальні на відміну, ймовірно, втратить велику частину активів для врегулювання рахунків, за винятком тих активів, які вважаються звільнені (і визначення звільняються активи значно варіюється від штату до штату).

Ті, хто хочуть, щоб їхні будинки і автомобілі від кредиторів, глави 13 про банкрутство стала життєздатним варіантом. Але це має свою ціну Особливо якщо врахувати, отриманні або продовженні будь-якого виду страхування, включаючи страхування автомобіля.

Чекайте, що ваші ставки страхування автомобіля, швидше за все, будуть підняті, коли ви подали заяву про банкрутство. Чому це відбувається? Простіше кажучи, банкрутство сильно впливає на кредитний рейтинг, і як ми всі знаємо, кредитний рейтинг є одним з найважливіших елементів, коли страхова компанія цитує страхові тарифи.

Коли ви подаєте на банкрутство Вашої погіршується кредитного рейтингу і запис зберігається протягом близько 10 років. У цей період ви можете зіткнутися зі збільшенням страхових тарифів від компаній, які вважають свій кредитний рейтинг, як невід’ємна частина оцінки ризиків. Ви навіть можете зіткнутися з деякими компаніями відмовляється запропонувати або продовжити страховий поліс після банкрутства.

Банкрутство є те ж саме для вашого кредитного рейтингу, як дорожньо-транспортна пригода для запису водіння. Коли ви залучені в автокатастрофу, водійське зміну запису і яка не впливає страхові тарифи. Те ж саме з банкрутством. Вважайте, що це «нещасний випадок» для вашої кредитної історії.

Деякі речі, щоб мати на увазі, після подачі на банкрутство. Перш за все змінити спосіб оплати, якщо ваша кредитна карта або рахунок був припинений у зв’язку з банкрутством. Це дуже важливо, щоб ваші політики активно, тому що отримання нової коштуватиме вам набагато більше. І пам’ятайте, що немає такої речі, як дешеве страхування автомобілів, коли ви подали на банкрутство.