банкрутства є те, що ви, можливо, доведеться без медичної страховки

Як адвокат банкрутства у Флориді я бачу потенційних клієнтів щотижня, хто сподівається знайти спосіб позбавитися від тисячі доларів у борг і почати заново своє життя. Деякі люди потрапляють в неприємності, тому що вони в азартні ігри або зловживати кредитних карт. Іноді їх підприємства зазнають невдачі, або вони втратили роботу і не міг знайти іншу роботу з порівнянним зарплату. У мене сама співчуття до тих людей, які мають тисячі доларів на медичні рахунки через проблеми медичного страхування.

Одна жінка прийшла зі мною, хто боровся раку молочної залози. Її компанія пройшла через деяке скорочення, і вона втратила роботу і медичне страхування в той час як вона переживала лікування. Без цього лікування раку, що вона помре, і вона була добре реагує на них. Її здоров’я страхова компанія відмовилася, щоб покрити її через COBRA, так що вона заплатила за своє лікування і ліки за допомогою кредитних карт. Її рак у стадії ремісії, коли вона прийшла до мене, але її борг за кредитними картками склав більше $ 150 000.

Ще одна людина була в автокатастрофі і був у комі більше місяця. Він все ще був на його 90-денний випробувальний термін з його новою роботою, і його медичного страхування ще не розпочався. Життя була хороша, і речі шукали. Але він сів у свою машину і без попередження все змінилося. Зрештою він без свідомості у лікарні зі зламаними кістками на всьому протязі. Коли він вийшов з коми, він залишився в лікарні на деякий час, а потім відправився в будинок престарілих для терапії. Його компанія не проводила свою роботу за нього, і будинок його пішли у втрату права викупу. Інший водій був винен, але у нього не було достатньої страхового покриття для цих видів травм. Мій клієнт був покритий достатньо або за допомогою його власної страховки. Без необхідності страхування, автомобіль або здоров’я, він був тепер, дивлячись на лікаря лікарні та рахунки в більш ніж $ 300 000.

Інший клієнт у мене була прийшов до мене з близько $ 110 000 в борг у лікарняних рахунків. Його дитина потребував пересадки нирки. Він покривається страховкою, яку заплатив за багато медичні процедури для його дитини. Тоді через відсутність передачі дезінформації або від його компанії і страховою компанією, він втратив свою покриття без її знання чи лікарні. У лікарні тримали лікування дитини, як якщо б людина мала повне охоплення, і дитина навіть отримав пересадка нирки. Але коли рахунки були направлені в страхову компанію, більша частина витрат було відмовлено. Людина була на статус очного справлявся зі своєю роботою, але його годинник роботи був скорочений на неповний робочий день, і його страхового покриття була скорочена пропорційно. Його сім’я була покрита для лікаря та невідкладної, а також перебування в лікарні до певної суми в доларах США на рік. Коли він дійшов до цієї суми, він повинен був заплатити за всі зі своєї кишені. Що було дійсно невдало було те, що лікарі хотіли отримати пересадку зроблено до Різдва так, щоб дитина могла бути вдома зі своєю родиною на свята. Якби вони чекали, поки не після нового року, то витрати операція пішла б охоплення наступного року.

Люди приходять в мій офіс весь час справу з переважною медичні витрати. Недостатнє медичне страхування може зруйнувати життя людини, якщо вони мають нещастя перед нещасних випадків і хвороб, таких як ці. У катастрофічних подій, медичні витрати можуть парити під контролю дуже швидко.