банки знаходяться під тиском припинити продаж PPI

До кінця цього місяця деякі з найбільших високої банків країни вулиці перестане продаваним синглом премія Оплата страхового захисту відомий як PPI через тривале тиску з боку регулятора міста. Оплата страхового захисту, як правило, продаються для покриття виплат за кредитами без забезпечення, такі як кредитні картки у випадку безробіття.

Фінансових послуг заявила, що бачить необхідність у “відповідний страхового захисту” в нинішніх економічних умовах. Але додав, що серйозно стурбовані продажем однієї премії Оплата страхового захисту, де ціна страхування – Часто тисячі фунтів, – додається в кредит, а потім відсотки, нараховані на цю суму. Керуючий директор роздрібного ринків фінансових послуг заявили, що вони були раді ці банки перестали продавати одну політику премії, і що вони сподіваються, інші фірми будуть переглянути свою позицію.

Поки PPI політики продаються відповідним вони можуть бути корисні для клієнтів, охочих захисту на конкретний кредитний договір. FSA сказав, що деякі з цих банків, поряд з іншими фірмами, в даний час мають намір запропонувати регулярні премії PPI замість продажу однієї премії Оплата страхового захисту поряд незабезпечених кредитів.

Керуючий директор роздрібного ринків з FSA сказав, що клієнти продають цей тип, якщо страхування має бути сказано, як страхування працює, що вона охоплює також і те, що це коштує. Відбір недоречний продажу Оплата страхового захисту є пріоритетним завданням для Financial Services Authority. Після того як ринок не повністю відповіли на її крик дотримуватися стандарти продажів FSA сказав, що буде його ескалацію втручання регулюючих органів. Велике суспільство будівлі був оштрафований на рекордні сім мільйонів фунтів за серйозні недоліки в його телефонних продажів PPI і АФН прийняв заходи у відношенні ще 20 фірм Miss-продажу PPI.

Глава технічні послуги в Британській Страхові брокери асоціації сказав: “Це важливий крок на шляху до постачальників визнати, що однією премії PPI погана цінність для клієнта Ми вважаємо, що однією премії PPI політики повинні бути заборонені і рекомендую іншим. ринку наслідувати їхній приклад. Ми згодні з побоюваннями АФН про додавання премії PPI і кредиту разом, тому що вона привертає більш високий рівень, і ми відчуваємо це має бути заборонено ». FSA зробив цю заяву як групи споживачів активізували зусилля, спрямовані на отримання компенсації за жертви Оплата страхового захисту Міс-продажу.

Які, журнал консультації для споживачів запустив “Розплата”, похідне Facebook, сайт соціальної інтернет, покликаних підкреслити обізнаність оплати страхового захисту серед випускників і фахівців, які, можливо, були продані Miss-політики при придбанні незабезпечені кредити або кредитні карти.

У відповідь на це Асоціація британських страховиків сказав, що люди повинні подумати, перш ніж робити щось, що залишить їх без захисту від безробіття в нинішньому економічному кліматі. Асоціація британських страховиків вважає, що ІЦВ є надзвичайно цінним продуктом, якщо продається належним чином. Протягом 2008 року рівень безробіття претензії з оплати політики страхового захисту виросли на 113 відсотків у порівнянні з роком раніше. Це, здається, моди, яка триватиме.

Коли вони придбати поліс PPI клієнт повинен розуміти, що він стоїть і що воно охоплює. Асоціація британських страховиків і компанії-члени працювали з регулятором для забезпечення це відбудеться, так що вони можуть зробити усвідомлений вибір.