банкам розглянути питання про продаж своїх підрозділів страхування, щоб підвищити їх стратегічні виграші

З Королівським банком Шотландії вирішили продати свій страховий бізнес, експерти передбачають, цей крок для запуску інших банків на перегляд чи володіють страховик варто стратегічна політика.

Банкіри очікують, що кредитори вирішать забезпечення широкий спектр страхових і банківських продуктів, менш важливо, ніж звільнення гроші зв’язали в непрофільних підрозділів. Це допоможе зміцнити банківську скруті зброї в обличчя мільярдів фунтів списань.

Глава європейського страхування в інвестиційно-банківського департаменту в Credit Suisse, Марк Oldcorn сказав: “В даний час банки визнають, що цінність, яку вони пропонують у страхових ланцюга через їх розподілу електроенергії, а не виробляти страхові продукти самі. Але фоном для реалізації, звичайно, нинішня криза, яка змусила багатьох з них до обличчя аж до того, що вони легкі капіталу “.

Деякі проблемних банків можуть виявити, що їх продажі страховика може означати їх не того, щоб підходити до своїх акціонерів більше грошей, або зменшити кількість готівкових грошей їм потрібно від інвесторів.

Інші краще банки можуть продавати свої см. страховиків як крок для досягнення своїх стратегічних цілей. Oldcorn сказав: “Сильніше банки могли продати свої підрозділи страхування і використовувати отримані кошти для засукати слабких суперників.”

Банки по всій Європі в черзі, щоб продати свій бізнес страхування прямо або продати частки в них, щоб допомогти вивільнити грошові кошти, щоб вони могли зосередитися на продажу інших продуктів через свої банки.

Стратегія групи і директор з розвитку Aviva, Анупам Sahay сказав: “Це реальна тенденція, сильно прискорилося від кредитної кризи, і, ймовірно, відтворювати через досить значна зміна конфігурації протягом наступних кількох років. Це відбудеться по всій Європі, але ми також бачимо те ж саме в Азії ».

Багато банків почали відвертатися від володіють страхування одиниць у зв’язку із змінами правил в області бухгалтерського обліку, які завадили їх від подвійного рахунку капіталу, який вони тримають у своїх страхових операцій як регулятивний капітал у їх банківському бізнесі.

Ці підприємства сидів ніяково серед банків у зв’язку з їх акцентом на довгострокову цінність, на відміну від банків у центрі уваги на поточних грошових потоків. Ці різні чинники були тільки посилюється кредитна криза, оскільки банки потрібні як капітал і грошовий потік.

HBOS може продати свій канцелярський Медсанчастина і свою частку в багатстві менеджер палаці Сент-Джеймс інвестиційні банкіри кажуть: «Я думаю, що це продавці ринку, враховуючи, що в більшості випадків є хороші якості активів з високим попитом на них з боку страховиків.”

Але HBOS, яка встановила 4 млрд. фунтів стерлінгів питання прав, щоб допомогти своїй країні витримати фінансову кризу, заявила, що дивився, і виключив утилізації якості підприємства за заниженими цінами.

Для привабливих активів на ринку, то, ймовірно, немає нестачі беруть від страхової галузі, Aviva, AXA, Sampo і Zurich Financial Services шукає, щоб підвищити їх зростання.

Інвестиційні банкіри прогнозують, що Lloyds TSB може продати шотландських вдів з метою підвищення 8 мільярдів фунтів стерлінгів, щоб вони могли почати пропозиція для суперника слабкіше ринку, таких як Альянс та Лестер.

З укладання угоди тільки швидше за все, посилиться, Марк Oldcorn сказав: “Ми вважаємо, що це значний тенденція, яка може мати ноги в осяжному майбутньому”.