байкери повинні отримати таке ж право, як драйвери

Було виявлено, з охорони навколишнього середовища Transport Association (ETA), що останні зміни до закону означає, що автомобілі, які виділяють менше 100 г CO2 на кілометр шляху будуть звільнені від сплати податку на дороги або вантажопідйомності акцизів, незважаючи на це, все ще мотоциклів повинні платити.

Канцлер Алістер Дарлінг, показав свої плани в останній бюджет, він сказав, що збирається нагородити автомобілістів за водіння зелених автомобілів.

Незважаючи мета Дарлінга і обіцянки, дорожній податок оплачується мотоциклістів збирається подвоїти в 2009 році відповідно до ЕТА. Щорічна плата для типового 125cc велосипед приміських буде рости з нинішніх £ 15 на місяць до £ 33 на місяць у 2009 році.

Директор ETA, Ендрю Девіс, каже, що збільшення “робить дурниці переглянутих ставок акцизного збору транспортного засобу, і що справа має бути зроблено для мотоциклів.” Мотоцикли, як правило, викидають менше CO2 і використовувати менше палива, ніж автомобілі, тому Якщо зелені автомобілі не доведеться платити дорожній податок, чому велосипеди і раніше несе відповідальність?

Ця критика з боку ЕТА вбивчі, це некомерційна організація, що виступає за сталий розвиток транспорту, а також забезпечує вуглецево-нейтральним розбивка покриття. За даними організації середньому викид CO2 для мотоциклів 110g/km.

При вартості дорожній податок повинен вирости для байкерів важливо, що інші витрати, забитих, Є кілька способів, щоб зберегти вартість велосипеда страхування до мінімуму. Перша в тому, щоб порівняти дрібним шрифтом різних стратегій, найдешевша політика не завжди найкраще, терміни та умови на водіння за кордоном і ексцесів Ви несете відповідальність за відрізнятиметься від одного страховика до іншого. Це завжди варто перевірити.

Деякі політики буде включати в себе кришку для верхової їзди інших мотоциклів, ніж ваші власні для третій стороні збиток. Це розширення вашого власного кришки дійсна тільки якщо велосипед застрахований його власником. Крім того, як тільки ви припаркувати велосипед у нього немає страховки, поки власник не буде повторно опановує велосипеді.

Зміни у вашому велосипеді не завжди погана річ. З автомобілями модифікації часто збільшують вартість Вашого автомобіля страхової премії, очевидно, що якщо ви зміните ваш велосипед таким чином, що підвищує продуктивність багато можна очікувати більш високі страхові внески, ви повинні переконатися, що ви оголосити будь-які зміни в повній мірі вашим страховиком. Якщо ви не розкривати будь-які зміни будь-яких претензій ви робите може бути відхилена і ваша політика може вважатися недійсними.

Деякі політики включають прикриття для будь-яких юридичних витрат ви можете понести, це може бути корисним, але якщо часто включаються безкоштовно в політику, це момент ви зможете легко вести переговори з вашим страховиком, щоб заощадити кілька фунтів на ціні вашої політики .

Багато людей намагаються заощадити гроші на їх велосипеді страхування за рахунок збільшення кількості надлишкового вони готові платити у випадку позову, в якості премії ціна буде знижена. Проте варто також зменшенням вашого добровільного надлишку, іноді можна отримати ту ж саму ціну за більш низьку надлишку.

Плата за страхової премії від у вигляді одноразової виплати, а також заощадити гроші, сплачуючи щомісяця шляхом прямого дебету іноді мучить цілих 30% річних, якщо ви не можете платити за всю політику фронт використовувати 0% кредитною карткою купівлі та погасити залишок у повному обсязі до вашого терміну закінчується на цьому.

Коли справа доходить до продовження страхового поліса Магазин навколо, страховики не винагородити вашу лояльність і часто можна знайти кращу ціну з іншим страховиком.