багато плани медичного страхування не покриває повітряні машини швидкої допомоги

Невідкладної медичної допомоги є однією з найгірших речей для людини, щоб пройти. Аварійна транспортування в медичний заклад в машині швидкої допомоги врятували багато життів. Іноді, повітряної швидкої допомоги не потрібно. Ці вертольоти рятують людей у ​​місцях, недоступних для стандартних транспортних засобів надзвичайного стану, такі, як у верхній частині каньйону. Вони також використовуються у найкритичніших випадках, коли час має суттєве значення і резервні копії трафіку може зробити різницю між життям і смертю. Компаній, які надають повітряні машини швидкої допомоги виконує важливі, і немає ніяких сумнівів, що вони цінуються врятованих, а також їх близьких.

На жаль, багато чого з цього надзвичайного транспорту не поширюється на плани медичного страхування. Жертви часто для нового шоку, як тільки вони отримали рахунок від цих приватних компаній. Очевидно, що ці фірми повинні стягувати для того, щоб покрити свої витрати, а також бути прибутковим. Багато американців вже знайомі з збільшенням плати за санітарний транспорт на вантажівці – від $ 8000 до $ 2000 для транспорту. Плани медичного страхування часто покривають лише частину витрат швидкої допомоги, залишаючи пацієнта і його сім’ї з рештою впоратися з власної кишені. Шістдесят відсотків приватних планів заплатити всю суму, але це витрати часто лягають на страхувальників у вигляді більш високих премій. Громадське планів медичного страхування, такі як Medicare і Medicaid, стягується ставка знижкою на 40% у зв’язку з їх скупим ставки відшкодування. Тим часом, лише два відсотки незастрахованих, які використовували Air Ambulance погасити звинувачення.

Нарахована сума заснована на початковий внесок, а також певну кількість за милю польоту. Оператори повітряні машини швидкої допомоги вказують на декілька чинників, при обгрунтуванні їх ставки, які варіюються від $ 8000 до $ 25000. По-перше, вони повинні відшкодувати витрати, понесені на рейси не сплачені в повному обсязі; чи ці втрати пов’язані з планів медичного страхування, зриву відшкодування платежів, списання пацієнтів без страховки, які не мають ніяких ресурсів, щоб заплатити, і зниження кількості отримав для тих застрахованих урядом. Крім того, повітряні машини швидкої допомоги підкреслити мільйонів доларів в інфраструктуру, які повинні бути інвестовані надавати цю послугу. Наприклад, аварійні повітряні транспортні компанії повинні мати оператори у віддалених місцях і підстав в змозі подорожувати в більшості держав на основі моменту. Вертольоти, які досить дорогі самі по собі купувати та паливо, повинен бути також обладнаний з високою якістю медичного обладнання та персоналу в цілодобовому режимі.

Санітарна авіація транспортна більше 500 000 чоловік у Сполучених Штатах щороку. Велику частину часу, пацієнтам та їх близьким не забезпечені чітку, надійну інформацію про те, скільки коштуватиме дорога на них. Машини швидкої допомоги з’явиться в вразливий момент, тому кілька людей скористатися своїм законним правом відмовитися санітарний транспорт. Деякі відмовляються від використання землі швидкої допомоги, вважаючи за краще є друг або член родини привід їх до лікарні, щоб уникнути зборів. Тим не менш, така стратегія не так ефективна в тих випадках, швидше за все, вимагають повітряного транспорту: пацієнт в критичному стані з важкими травмами, коли найближчий центр лікування дуже далеко або є пом’якшувальні обставини, які можуть збільшити час у дорозі (наприклад, пересіченій місцевості або трафік). Більшість людей не знають, яка кількість машин швидкої допомоги криється в їх плани медичного страхування, оскільки це положення, як правило, приховані в дрібний шрифт. В результаті, ті, з високою франшизи планів медичного страхування або медичні ощадні рахунки не в змозі ходити по магазинах навколо для кращої пропозиції.

Як все більше відсоток американців був доведений до банкрутства через медичні боргу, нові рішення були введені, щоб пом’якшити негативний вплив витрати швидкої допомоги може надати на сім’ю або людини фінансами. Тепер, було додаткове страхування планів, пропонованих компаніями повітряної швидкої допомоги, які дозволяють споживачам обережні внести плату в обмін на безкоштовний проїзд надзвичайної ситуації. Ці програми, такі як Північно-Західний MedStar, покриття будь-яких витрат, що залишилися після планів медичного страхування оплачувати свою частку. Таке членство може бути особливо корисно для людей, що живуть у сільській місцевості, де лікарні далеко, або тих, хто працює в небезпечних напрямків роботи. Тим не менше, ці продукти не так строго регламентована, як стандартних планів медичного страхування, тому дослідження необхідно, якщо один хоче йти цим шляхом.