багатостроковий агентств не вистачає на … величезний прибуток center_

Якщо ви багатолінійного Власник агентства, агент по страхуванню життя, фінансового консультанта або фахівця з фінансового планування, ось прекрасна можливість для Вас, щоб значно розширити ваші продажі і ваш дохід!

Кожен багаторядкова Власник агентства (Нерухомість / Швидка агентства) я говорю з говорить мені, що вони хотіли б продавати набагато більше, страхування життя, ануїтети та інвестицій. Вони провчилися і отримали всі їх життя, ренти, здоров’я і NASD ліцензій. Вони вже укладений контракт з деякими великими страхування життя і ануїтети компаній, і повне брокерське обслуговування / дилера. Тепер вони шукають швидкий спосіб для створення постійного потоку призводить, щоб залучити більше клієнтів і деякі швидкі додаткових продажів з їх агентством.

Але, як одне агентство власник сказав мені, “У мене є великі наміри. Щоранку я йду в мій кабінет з планами роботи на будівництві мого агентства і робити речі, які зроблять мої доходи агентства рости. Однак, перш ніж я це знаю, я наздогнав у день у день агентської діяльності і проблеми. Я знаю, що є багато можливостей, щоб різко поліпшити свої доходи, якщо я міг би просто знайти час, щоб працювати над ними. У мене немає величезної агентство, де я можу делегувати всі, і те, що я застряг робити все важливі, так як я можу перебирати все це, і робити те, що зробить мене гроші? ”

Як багатоканальну агентства у вас є величезне потенційне перевагу над усіма іншими агентами страхування, фінансові консультанти та фінансового планування, тому що перспектива вони шукають вже ваш клієнт! В якості їх представника, ви вже побудували довірчі відносини. Тим не менш, середня проникнення на одну сім’ю для більшості агентств багаторядкова тільки дві лінії продуктів на сім’ю. Таким чином, можливість для Вас, щоб заповнити більше Ваших потреб клієнтів широко відкриті. Якщо ви можете просто надати більше послуг тим клієнтам, ви можете значно поліпшити свої доходи на сім’ю!

Багатостроковий установ, що мають не знаходяться на обслуговуванні загальної потреби своїх клієнтів не тільки відсутні на золотому прибуткові можливості, вони підривають їх бізнес та їх професійну репутацію. Сьогодні, люди шукають додаткову інформацію, і вони покладаються на свого агента за відповіді. Якщо вони не в змозі отримати необхідну їм інформацію з їх поточного агента, вони можуть перейти на чужу. Біда в тому, що якщо вони йдуть до когось ще, щоб отримати відповіді на свої питання, що хтось не буде соромитися питаючи про всіх своїх поточних страхування, теж.

Якщо ви хочете значно рости ваше агентство, ви повинні встановити окремий центр прибутку! Продаж страхування життя, ануїтети та інвестицій не є неповний робочий день. Хоча багато багаторядкова агенти мають необхідні ліцензії та інформовані про продукцію беруть участь, вони належним чином не навчені тому, як на ринку і продавати ці продукти. Продаж страхування життя, ануїтети та інвестицій є інший тип продажів, що вимагає іншого підходу маркетинг та консультативні продажу набір навичок продажів. На жаль, більшість власників багаторядкова агентства дозволили їх власності / поранених товари, щоб стати товаром, продаються в основному, виходячи з цін, і їх установи не стали не більше ніж “прославив беруть замовлення!”

Якщо ви хочете побудувати окремий центр прибутку, у вас є кілька варіантів …
Ви можете делегувати все, що ви робите і зосередити всі свої зусилля на створення окремого центру прибутку самостійно. Тим не менш, це означає, що ви повинні дати чужий контроль з дня на день операції Вашого агентства. Це означає, що ви повинні бути готові взяти час, щоб дізнатися маркетингу і продажів навички, необхідні для ефективного продажу в страхування життя, ануїтети та інвестицій.

Або, ви можете найняти агента, щоб побудувати окремий центр прибутку для вас. Що означає, що значні початкові витрати на базовий оклад, пільги, офісу, канцелярські підтримку, навчання маркетинг і багато іншого, перш ніж ви бачите будь-які доходи. Проблема в тому, що більша частина коштів, які були б готові працювати для многострочного Агентства ті люди, які з усіх сил намагаються зробити гідне життя самостійно. Більшість багаторядкова власники агентств, які намагалися цей підхід і був дуже засмучений на загальні результати.

Або, ви можете створити спільне підприємство (стратегічний альянс) з успішним агентом зі страхування життя, фінансовий консультант або спеціаліст з фінансового планування. На жаль, багато багаторядкова Власники агентства звільнити цю опцію, тому що вони бояться втратити своїх клієнтів та / або тому що вони повинні дати цій людині більший шматок комісій. Вони роблять величезну помилку.

Створення спільного підприємства з потрібною людиною може бути одним з найбільш вигідних рішень, які ви коли-небудь зробити. Спільні підприємства безпрограшна пропозиція для обох сторін.

Ви одержуєте, тому що ви можете додати ще один центр прибутку у ваше агентство, не вкладаючи багато часу і грошей, щоб побудувати його з нуля. Є дуже невеликі витрати запуску. Ви не платите цій людині зарплату, надання пільг або підтримки. Ви платите тільки за результат. (Розщеплення комісій)

Ваша спільного виграшу Венчурний партнер, тому що вони не повинні витрачати стільки часу і грошей, щоб знайти нових клієнтів!

Ви обоє отримаєте значно від спільного підприємства, оскільки вона дозволяє кожному з вас, щоб рости і розширювати свій бізнес більш швидко і ефективно. Кожен з вас звільняється, щоб сконцентруватися на розвитку основного бізнесу. Ви на вигоду від один одного надійним, що заслуговують довіри, професійну репутацію. Ви обоє закриваючи більшу частину ваших конкурентів.

Щоб захистити себе від можливості втрати ваших клієнтів, ви хочете, щоб ваш партнер по спільному підприємству підписати не конкурувати угоди, де вони погоджуються, що вони не будуть брати участь у будь збутової діяльності, які можуть призвести до втрати в силі, або майбутній бізнес , з тим, хто є клієнтом вашого агентства. Ви повинні мати це не конкурувати угоду, яка адвокат! Ви також повинні підписати не конкурувати угоди, що захищають ваші партнера по спільному підприємству.

Ключ до формування успішного спільного підприємства (стратегічний альянс) знаходить потрібну людину. Ви не знайдете цієї людини, запустивши оголошення в місцевій газеті. Людина, якого ви шукаєте постійно шукає додаткове навчання від одного з кращих навчальних організацій. Вони працюють Оголошення про семінари або пропонує безкоштовні звіти. Вони пишуть статті для галузевих видань і місцевих газет. Вони посилають щомісячний інформаційний бюлетень для всіх своїх клієнтів, перспективи, сім’я і друзі. Вони належать до місцевої галузевої асоціації. Вони мають позначення промисловості після їх імені. Вони вже дуже успішно. Це людина, ви потребуєте і хочете.

Ви можете знайти цю людину, роблячи домашнє завдання. Зателефонуйте своєму клієнтів, друзів і родину, щоб дізнатися, якщо у них є агент по страхуванню життя, фінансовий консультант або спеціаліст з фінансового планування, яким вони довіряють. Перевірте з іншими успішними професіоналами бізнесу у вашій області, щоб побачити якими вони працюють. Зателефонуйте до Топ навчальних організацій промисловості, щоб побачити кого вони працюють з у вашому районі. Зателефонуйте до місцевого NAIFA (Національна асоціація страхових і фінансових радників). І, Ви повинні стати членом NAIFA.

Беручи час, щоб знайти відповідну людину для вашого СП буде випускати величезну винагороду для вашого багаторядкова агентства.

Якщо ви є успішним агентом зі страхування життя, фінансовий консультант або спеціаліст з фінансового планування, і ви хочете витрачати набагато менше часу і гроші на пошук нових перспектив, то про створення спільного підприємства … Надіслати копію цієї статті, з копією вашого резюме, і ваш набір матеріалів для провідних незалежних багаторядкова Власники агентства у вашому районі. І, то наступні з телефонного дзвінка!