ануїтетів повне керівництво

Рента в основному інвестиції, які обіцяють вам постійних і змінних виплат з плином часу. Вони насправді пенсійні плани, в якому ви фонд, через розстрочку які в свою чергу повернути вам певну суму кожен рік протягом життя або протягом певного фіксованого кількості років. Як вони допомагають людям для отримання доходів під час їх відокремлений спосіб життя, так що можна назвати як пенсійні плани, що пропонують дохід, який ви не можете пережити. Вони надають Вам обгрунтовані варіанти рішень, щоб приховати фінансові невпевненість від старості.

Ну, вони доступні в числа в даний час на ринку день, щоб зробити його простіше для людей, щоб вибрати правильний ануїтету для них. Але, загалом ви б тільки представлені основні три варіанти при переході на ануїтети:

* Виплата терміни: Цього вигляді ануїтету, інвесторам отримати віддачу відразу ж після їх вкладення в те ж саме. Це найбільше підходить для людей, які шукають негайного доходу після інвестування. Як правило, вони відрізняються від страхування життя. Це тому, що ніколи не ануїтету надає різні страхування життя, але пропонує інвестору гарантований дохід на все життя або на конкретний період часу.

* Види інвестицій: Є два основних типи інвестицій: постійні та змінні. , Щоб обговорити подальші, фіксована рента вкладаються у високих корпоративних облігацій і державних цінних паперів. Пропонуючи запевнив швидкості, вони пропонують фінансового покриття протягом дванадцяти років. З іншого боку, змінні ануїтети включають портфелі цінних паперів, цінних паперів грошового ринку, та фіксованого рахунків інтерес. Як вони пов’язані з поточною продуктивності ринку, тому моделюються на основі відповідних керованих інвестицій.

* Ліквідність: Головним чином, ануїтети дозволяють інвесторам зняти до 15 відсотків щороку без штрафних санкцій. Вони зазвичай постачаються з капітуляцією заряд, який насправді є штраф, що стягується, якщо будь-який інвестор вилучає суму рано.

Є деякі ануїтетів, які приходять з капітуляцією звинувачення, пропонуючи бонус до інвесторів. Ці типи мають трохи довше терміни здати або періодів, і зарядити кілька вище зборів у порівнянні з будь-якими іншими стандартними ренти на ринку. Для інвесторів, які необхідно отримати доступ до їх гроші відразу багато ануїтетів доступні без справляння будь-яких капітуляції зборів. Вони не пропонують бонус, але може стягувати плату трохи вище, ніж в будь-який інший стандартний ануїтету. Вони забезпечують 100% доступ до ваших грошей у відповідь.

Крім того, вони забезпечують додаткові переваги, які можуть бути розглянуті наступні:

* Вони забезпечують пенсійних накопичень тих людей, які шукають безпечні і низькі варіанти ризику вкладати свої гроші.

* Вони перетворюють основну суму в житті потік доходів.

* Вони забезпечують фінансову міць для інвесторів.

* Вони допомагають інвесторам зустріти старість фінансової невпевненості.

* Вони пропонують дохід, який ви не можете пережити.

* Вони роблять кращий вибір, щоб бути незалежними навіть у старості.

* Вони пропонують одноразової вигоди для інвесторів за життя ануїтету.

* Вони пропонують гроші у вигляді одноразової виплати у госпіталізації, основні операції, або навіть для інвестицій у житлове будівництво.