ануїтетів за договорами страхування життя

Хоча ануїтетів продаються компаніями, які також продають традиційні поліси страхування життя, часто з того ж сайту або брошуру, це не означає, що ануїтет та страхування життя те ж саме. Справді, багато хто вважає ренту бути зворотним чистого страхування життя. Тим не менш, є певні варіанти, які доступні в договорами ануїтету, які дозволяють їм мати деякі переваги страхування життя.

Страхування життя зазвичай отримується страхової хтось проти несподіваної смерті, а згодом, втрати доходу. Особа, яка Страхувальник має бенефіціарів, що він хоче, щоб забезпечити грошима теж. Наприклад, держатель може тільки хочемо переконатися, що одержувач має достатньо, щоб покрити витрати на поховання. З іншого боку, страховий поліс може забезпечити фінансування для бенефіціарів, таких, як чоловіка або дитини, для покриття боргу та вартості витрат на проживання.

У зворотному чистого страхування життя, основні ануїтету житті не призначені для захисту від несподіваної смерті власника. Замість цього, вона призначена для захисту від інвестора живуть довше, ніж очікувалося. Це інвестиційний продукт, який можна купити за одноразово або з преміями, здійснюваних протягом періоду часу, який дозволить потім власника на отримання доходу для решти його життя. Ці продукти стали більш популярними, щоб застрахуватися від ризику інвестора перевищує тривалість їх життя.

Для ренти повинні розглядатися як альтернатива страхування життя, вона мала б бути придбані з опцією користь смерті, і навіть тоді це не повною мірою замінити страхуванням життя. Зазвичай як мінімум, бенефіціаром ренти отримує виплату, рівну сумі виплат страхової компанії, за вирахуванням часткових вилучень. Наприклад, якщо клієнт придбав ануїтету за $ 50 000, але вже отримав $ 5000 в платежах, то бенефіціари інвестора буде отримувати $ 45 000.

Якщо оригінальний тримач ануїтету жили “довше, ніж очікувалося”, і отримали платежі за рамки первісних інвестицій, то бенефіціари буде менше шансів отримати виплату. Щоб продемонструвати це, припустимо, що те ж саме ануїтет, який був використаний в прикладі вище був придбаний в якості життя ануїтет. Людина придбав ануїтету за $ 50 000 і отримав $ 5000 на рік на все життя. Якщо людина жила п’ятнадцять років, вони отримали б $ 75,000. Там не було б основну суму залишив для бенефіціарів отримати.

Точні допомог у разі смерті змінюються, тому важливо зрозуміти індивідуальний договір перед покупкою ануїтету. Наприклад, деякі контракти дозволяють покупцеві «вгору» з нагоди втрати годувальника. Якщо ця функція доступна, це означає, що є гарантований мінімальний користь смерті, яка виплачується одержувачу незалежно від оплати покупки зі статусом.

Всього ануїтетів з допомог у разі смерті може бути використана для забезпечення страхувальник проти живих занадто довго, а також забезпечити виплату бенефіціарам, як поліси страхування життя. Однак регулярні допомог у разі смерті і “активізація” допомог у разі смерті прийде як додаткову плату за договір ренти і, отже, слід порівнювати альтернативні чисті варіанти страхування життя, перш ніж покупка зроблена.