ануїтетів Керівництво для початківців

Як люди стають старше їх варіанти виходу на пенсію може стати набагато більш обмежені. Одномісний ануїтетів премії дозволяють людям, які або отримують певний тип непередбачену велику суму грошей, або, можливо, ті, які отримали пізніше початок у відставку планує взяти участь у використання сили пенсіях для своїх плани виходу на пенсію.

Однією премії ануїтетів термін відноситься до прибуткових спосіб поповнення ануїтету. За допомогою одного ануїтету премії, конкретні суми виплачується тільки один раз без подальших внесків. Інвестор потім отримує періодичні повертається на кількість фінансуються у ануїтету.

Єдина концепція премії немає нічого справді нового. Особи вже давно мають доступ до інших окремих продуктів страхової премії – як приклад, можна купити одну премію універсальної життя, однієї премії все життя і однієї премії змінної універсальної життя. Вся ідея єдиної концепції оплати зможуть придбати страховий продукт з повністю гарантований контракт, який ніколи не потребуватиме додаткового фінансування в майбутньому. Звичайно, є і завжди буде виключення і варіації різні одиночні плани премія, яка не може повною мірою гарантувати майбутніх результатів тому, будь ласка, завжди робите ваші дослідження і консультації з хтось знаючий, перш ніж інвестувати.

Кілька опцій оплати доступні для одного ануїтетів Premium:

Однією премії негайний ануїтет: одноразовий одноразово інвестується з метою створення негайного потік доходу. Платежі можуть бути створені за рахунок інвестора, які будуть отримані щомісячні або навіть рідше. Потік доходу для інвестора почнеться в заздалегідь узгоджений час. Щоразу, довжина може бути узгоджений для виплат коливається від певну кількість років, щоб життя триває гарантовану оплату.

Однією премії відстрочений ануїтет: Знову ж таки, це створюється як одноразовий одноразові інвестиції. Одного ануїтету премії може бути одним з кількох різних типів, включаючи фіксовану ренту, індексовані ануїтету і змінної ануїтету. Цей вид ренти, як правило, рішення про створення далі в майбутнє стратегічне потік доходів для виходу на пенсію.

Так, після одного інвестиційного час і узгоджені терміни, виплати розпочати надання постійним джерелом доходу для інвестора.

Annutities може бути використана для виходу на пенсію фінансування, щоб забезпечити догляд за утриманців, а також для подарунків. Annutites може бути використана для забезпечення джерело доходу для утриманців після вашої смерті. Рента може бути використаний для надання зазначеної підтримки дитини або навіть аліменти. Рента може бути використана для фінансування спеціалізованої освіти та догляду за дитиною-інвалідом. Рента може бути використаний для консолідації активів і перетворити їх на джерело доходу.

З Єдиної ануїтет Premium, у вас є широкий вибір варіантів план за доходами. Ви можете отримувати дохід протягом певної кількості років, до кінця свого життя, або для спільного життя себе і бенефіціаром.

Для більшої кількості ідей та інформації про ануїтетів та інших фінансових продуктів перевірити страхової блог на recentaddition.com. Є багато типів ануїтетів, що інвестор повинен ознайомитися перед покупкою з ануїтету. Найголовніше, щоб пам’ятати, щоб зробити стільки дослідження на свій розсуд, як це можливо, отримати уявлення про те, у що ви вірите буде працювати найкраще для вас, то ЗАВЖДИ консультуватися ліцензованого професійного перш ніж приймати будь інвестиції.