ануїтету ціни – вибрати кращі схеми

скориставшись відповідними ставками ануїтету

Ануїтет ставка може бути фіксованою або змінною залежно від виду ануїтету політики людина вибрала.

Є певні інститути, такі як страхові компанії, які скористатися послідовністю заданих платежів власникам ануїтету плани протягом певного проміжку часу. Ануїтету ціни скористалися ним, залежить від виду ренти зацікавленої особи вибрав. Мовляв, якщо людина зробила вибір на користь фіксована рента, він / вона буде мати гарантовану норму прибутковості протягом усього терміну дії договору ануїтету. Але, якщо людина скористався опцією змінного ануїтету, то ануїтет ціни можуть змінитися. Це так як сума, яку вкладаються робиться в високого ступеня ризику безпеки і, отже, не зафіксовано.

Існує одна з переваг у використовує змінні ануїтети, хоча, що додатковий дохід або прибуток, отримані від ануїтету премії не піддаються обкладатися податком. Це принципово тривалість життя, умови ринку і грошово-кредитна політика вирізані уряду, які формують чинники, від яких залежать ціни ренти.

Кожен тримач ануїтету бажає забезпечити максимально можливу ренту і, отже, багато досліджень на ринку умов робить свій вибір тільки після довгих оцінки різних установ. Після вивчення різних варіантів, які доступні, вони роблять мудрий і добре інформований вибір щодо яких ануїтету політики, щоб піти на якому, як правило, той, який пропонує максимальні ставки ануїтету.

Під час ретельного дослідження, потенційні інвестори ануїтет також отримати контуром, ідея щодо продуктивності та переваги зацікавленим ренти і інститут, що пропонує його. Залежно над їх індивідуальним потребам і вимогам, то, вибір здійснюється. Навіть Едвард Тафт прийняв ануїтету політики.

Як і кожна площа кожної людини, що викликають заклопотаність різні, і вони хочуть ануїтету, який відноситься до своєї справи вдатися до кращого, є різноманітна ануїтет типів:

? Негайний ануїтет
У негайний ануїтет, власник контракту отримує платежі, як тільки він / вона заплатила першу премію. Ці виплати можуть бути оплачені на щоквартальній, щомісячної або щорічної основі і ануїтет ставки будуть постійні / змінні залежно від ануїтету обрали. Вони забезпечують життя стабільний дохід і якості повертається в ануїтет тримача.

? Пенсійний ануїтет
Пенсійні ануїтети є благом для людей, які вийшли на пенсію, як вони можуть захистити свої заощадження і скористатися регулярним джерелом доходу, коли їх молодість вислизає, і вони не можуть активно працювати у сфері послуг. Ануїтету ціни на пенсію ануїтети також може бути змінної або фіксованою з планом мають можливості відстрочених / негайна.

? Податкові захищених ануїтету
Цей вид ануїтету план є пенсійний план спеціально для людей в non-profit/cultural організацій та освітніх сферах. Коли вони вносять вклад в плані податків захищених ануїтету, частина їх зарплати, яка не розглядається в якості доходу, утримується і вони звільняються від сплати податку на віднімаються суми. Він також залишає вибір вдатися регульовані / нерегульовані ціни ренти на обличчя.

? Індексовані ануїтету
Індекс ануїтет може бути відкладено або негайно. Вони закріплюються, мають певні переваги за рахунок відсотків, які пов’язані з зовнішнім посиланням капіталу / індекс акцій. Інтерес автоматично зараховуються на вартості ануїтету ануїтету власника.

Якщо ви зацікавлені в скориставшись ануїтету політики, ви можете зв’язатися з будь-яким хорошим і відомим агентом або брокером, який надає вам найкраще ануїтету інформації. Вони будуть точно направляти і допомагати вам у прийнятті рішення найкраща політика з відповідними ставками ренти згідно вашим потребам і вимогам.