античний авто страхові поліси – п’ять загальних обмежень за спеціальністю авто страхові поліси

Існує ніяких сумнівів, якщо у вас є (а іноді і рухатися) ретро-автомобілів, Є багато переваг, щоб отримати ваш страховий від постачальника страхових спеціальності. Вони можуть запропонувати вам набагато більш доречно охоплення за менші гроші, ніж стандартний страховий поліс від компанії, яка страхує ваші повсякденні водія. Однак, спосіб, яким античні авто страхові компанії можуть запропонувати більш повне охоплення за менші гроші, що вони накладають ряд обмежень або обмежень на страхувальника і як автомобіль використовується. Деякі з цих обмежень може дискваліфікувати вас від того, щоб отримати спеціальність страхування, або може бути занадто обмежувальними для, як ваш автомобіль рухається.

Перше обмеження, щоб розглянути ваш вік, досвід водіння, і картку водія. Більшість старовинних автомобілів страхові компанії вимагають, щоб ви бути певного віку або мати певну кількість років за кермом. Всі з них, які я досліджував вимагають хорошого водіння запису, і є обмеження на кількість нещасних випадків або переміщення порушень, які у вас були протягом певного періоду часу.

Друге обмеження необхідно враховувати, що більшість, якщо не всі страховики спеціальності вимагають, щоб у вас в даний час застраховані щоденного водія транспортного засобу на додаток до вашого ретро-автомобілів. Деякі компанії вимагають, щоб ви щодня водія транспортного засобу для кожного ліцензованого драйвера у вашій родині. Вони не будуть пропонувати страхові спеціальності політики, якщо ваш старовинний автомобіль є основним видом транспорту.

Третє обмеження, щоб бути в курсі, що багато античні поліси страхування авто є обмеження на скільки миль автомобілі можна їздити щороку. Це може бути проблемою, якщо ви їдете на ряд далеких показує автомобіль або взяти його у відпустку. Більшість не дозволить вам використовувати ваш класичний автомобіль для щоденних поїздок або на побігеньках, навіть, якщо ви відповідаєте критеріям попереднього володіння щоденний водій. Якщо Ви ведете свій автомобіль зовсім небагато, є античний авто страхові компанії, які пропонують необмежені політики пробіг, але число провайдерів у вас є на вибір буде обмежений.

По-четверте, ви, ймовірно, буде потрібно для зберігання старовинних автомобілів в повністю герметичний, закритий гараж, коли він не використовується. Деякі античні авто страхові компанії навіть вимагають, щоб ви відправити їх фотографії в гараж, де зберігається автомобіль! Якщо ваш автомобіль зберігається на вулиці або навіть в гараж, можуть виникнути проблеми при отриманні спеціальності політики страхування.

П’яте обмеження ви можете зіткнутися і в тому, що деякі колекторські компанії автострахування тільки застрахувати транспортні засоби, які цінуються вище певної суми. Якщо ваш класичний автомобіль, трапляється, іржаві чотири двері седан, ваше число варіантів для провайдерів спеціальності страхування буде дещо обмежена.

Кожна страхова компанія кілька унікальних за своїми обмеження і заборони, але вищевказані пункти є загальними для більшості античних авто страхові компанії. До тих пір, як ви можете відповідати кваліфікації вище, і може жити з пробігом межі, спеціальність античного поліса страхування авто, швидше за все, ваш кращий вибір. Це заощадить вам гроші і надати Вам краще покриття, ніж при використанні звичайного авто страхування та постачальників.