андеррайтингу страхування життя

Багато людей сьогодні мають невелику кількість страхування життя як благо зайнятості, проте він рідко буває достатнім для забезпечення повного захисту сім’ї, вища освіта, або бізнес-покриття в разі передчасної смерті.

Щоб покрити ці фінансові потреби людей купити індивідуально гарантованого страхування життя від приватного ринку в різних кількостях і в різний час протягом усього їхнього життя. Люди прагнуть цього захисту можуть вільно вибирати, коли купувати, що купувати, і скільки платити за освітлення. Вони можуть купити, коли вони молоді і здорові, або почекати, поки середній вік сподіваючись їх здоров’я залишатиметься добре, або вони можуть купити за вищою ціною, якщо вони розвиваються хронічні захворювання.

На основі їх фінансового портфеля і охоплення потреб, вони можуть вибрати продукцію, починаючи від недорогий продукт, термін страхування високою грошової вартості (все життя) продукту. Приватна система страхування життя є важливим фінансової безпеки, але вона є повністю добровільним і несубсидованого. Індивідуальний поліс страхування життя є, по суті, комерційні угоди, в якій страховик зобов’язується виплатити певну вигоду смерті в обмін на виплату премії пропорційно смертності ризику, прийнятого страховиком.

Одна характерна особливість всіх окремих продуктів страхування життя є передача фінансових втрат, викликаних несподіваної смерті в компанії зі страхування життя. Реальний продукт виплати з нагоди втрати годувальника незалежно від часу, що смерть наступає протягом терміну служби продукту. З нагоди втрати годувальника для кожного індивіда, значно перевищує річні і кумулятивні премій плюс прибуток протягом декількох років, особливо для молодих претендентів.

Запропонувати це фінансовий захист, компанія повинна бути в змозі ідентифікувати і відрізнити ризики кожного заявника пози, оцінити ці ризики, стягувати відповідну премію для покриття ризиків, та інвестувати розумно, так що гроші існують достатні для оплати всіх теперішніх та майбутніх претензій. Різні групи застрахованої особи з різними очікуваннями життя має бути заснована на різних реальних відмінностей у смертності очікування.

Тривалість життя залежить від віку, статі, медичні та сімейні історії, покликання, і спосіб життя. Заявники зі страхування життя мають різні історії хвороб та факторів ризику для майбутніх хвороб, які впливають на тривалість життя. Кожна група страховики стягується премії достатні для покриття витрат, пов’язаних вага його очікувані темпи смерті. Основне завдання андеррайтера є оцінка тривалості життя на основі медичної, професійної професійного факторів важливі для життя.

Дуже важливо, щоб страховик є повне розуміння, і, зокрема ті ж знання, як заявнику, щоб точно оцінити ризик, що справедливо.
Перш ніж запропонувати охоплення заявника, страховики життя спроба визначити фактори, які можуть скоротити тривалість життя звичайної людини в певному віці. У разі якщо окремі ризики існують, андеррайтер використовує актуарні та медичної інформації для розрахунку тривалості життя і визначити відповідну премію.

Є багато різних типів продуктів страхування життя та їх особливості грають різні ролі у визначенні ціни кожного з них. Оскільки тривалість життя визначається як вік, в якому половина застрахованої особи помре, це рухома мішень, яка збільшується з віку людини на момент подачі заявки.