аналізу Ваших потреб

Ви, напевно, знаю, що це важливо мати достатньо страхування життя для обробки фінансових непередбачені обставини, які можуть вплинути на вашу сім’ю в разі вашої смерті. Однак, визначення необхідної суми страхування життя може бути складним. Одне загальне правило полягає в тому, що ви повинні мати достатньо страхування життя рівним 6:55 разу ваш річної зарплати. Однак, щоб бути більш конкретним, ви можете визначити потрібну кількість життя страхового покриття з ретельного аналізу потреб, а не за допомогою довільної формулою.

Аналіз потреб підхід включає оцінку найбільш важливих фінансових сім’ї зобов’язань і цілей. Це включає в себе страхове покриття, щоб допомогти адреса іпотечного боргу, витрати коледжу, і майбутній дохід сім’ї, а також ліквідності для задоволення майбутніх зобов’язань податку на нерухомість.

Якщо у вас є ризик порушеною або спеціальної ситуації, ми рекомендуємо Вам зателефонувати і поговорити з одним з наших ліцензованих фахівців страхування. , Коли вони надаються честь працювати для вас, ми будемо дивитися на більш широку картину і забезпечують творчі рішення в легкій для розуміння мовою.

іпотечний борг
Перший пункт заслуговує розгляду, чи є ваш страхування життя доходи будуть достатніми, щоб допомогти оплатити решту заставну на будинок. Якщо ви несете великі іпотечного кредиту, ви, можливо, буде потрібно значна кількість. Якщо ви є власником другого будинку, іпотека на будинок, що також повинні бути враховані у формулі.

витрати коледжу
Багато людей хочуть страхування життя протікає досить великий, щоб допомогти покрити своїх дітей коледжу витрати і, можливо, аспірантурі. Необхідна кількість можна умовно розраховують шляхом зіставлення у віці від Ваших дітей від прогнозованих витрат коледжу з поправкою на інфляцію. Цей розрахунок слід періодично переглядати, як ваші діти ближче до студентського віку, і це може бути гарною ідеєю, щоб бути настільки ж консервативні, як можливо при оцінці довгострокових заощаджень цілей.

триває доходу для вашої родини
Сума доходу, вам потрібно, щоб допомогти забезпечити для вашого пережив чоловік і утриманці будуть сильно відрізнятися у відповідності з вашими іншими активами, пенсійні допомоги плану, допомоги по соціальному забезпеченню, вік, стан здоров’я, і ​​прибутковість вашого чоловіка. Багато вижили подружжя може вже бути використані, або знайти роботу, але їх дохід на підставі освіти, професійної підготовки та досвіду. Дохід вашого чоловіка, поодинці, може бути недостатньо для покриття щомісячних витрат поточного способу життя вашої родини. Надання додаткового доходу фонду може допомогти вашій родині зберегти свій рівень життя.

податки на спадщину
Страхування життя вже давно визнана в якості ефективного способу встановлення ліквідності на смерть як платять податки нерухомості і максимізувати передачу активів для майбутніх поколінь. Однак, таке використання страхування життя вимагає кваліфікованої юридичної експертизи, щоб забезпечити правильний результат.

наявних ресурсів
Якщо поточні активи та пенсійні посібники плану смерті достатньо, щоб покрити свої фінансові потреби та зобов’язання, вам не знадобиться додаткове страхування життя для цих цілей. Однак, якщо вони недостатні, то різниця між вашою загальної суми активів і ваші загальні потреби можуть фінансуватися зі страхуванням життя.

Є багато факторів, які слід враховувати при завершенні аналізу потреб. На додаток до областей, вже згадувалося, деякі інші питання, ви можете звернутися в:

* У скільки обійдеться соціальне забезпечення надання і як довго?
* Як ви інфляції докази доходу вашої сім’ї, так що реальна купівельна спроможність цих грошей не зменшується?
* Що таке потенційний дохід вашого чоловіка?
* Як часто Ви повинні розглянути ваші потреби аналіз?
* Як ви можете використовувати страхування життя, щоб допомогти забезпечити пенсійний дохід?
* Як ви структурувати вашу нерухомість, щоб зменшити вплив на податки на спадщину?
* Які активи є ліквідними і які не будуть скорочені на примусовий продаж?
* Які активи ви хочете, щоб ваші родини, щоб зберегти через майбутніх можливостей зростання або настрою?

При розробці стратегії страхування, пам’ятайте, для аналізу існуючої політики. Розрахувати додаткове покриття вам може знадобитися на основі фінансових зобов’язань вашої родини і будь-яких інших ресурсів, таких як пенсії та заощадження. Пам’ятайте, що мають належне освітлення страхування життя може відігравати важливу роль у фінансовій захисту будь-якої сім’ї.