американської телевізійної компанії допомагає родині отримати страхування життя

Близько третини американців отримати їх страхування життя через їх професії, але що робити, якщо покупка страхування життя через роботодавця піде не так?

Сім’ї Sarwara Faruque вдалося з’ясувати, що відповідь на це після того як вони були змушені організувати дев’ять місяців битви вимагати гроші страхування життя їх мати вклала для своїх дітей у разі її смерті.

Faruque працював на компанію під назвою 7-Eleven протягом більше семи років і зберіг суму коштів для освітніх її дітей. Щоб готуватися до гіршого, вона також виплачується регулярне кількість в її життя політики пропонують 7-Eleven.

Тим не менш, в 2007 році, Faruque була діагностована з раком товстої кишки і помер після місяця боротьби. Для сім’ї, хоча, раз мали отримати набагато складніше.

Боротьбу за завоювання страхування життя
Коли сім’я постаралися зібрати $ 45 000 життя для своєї матері страхового поліса, компанії, які зверталися з кришкою, Excellerate РПЛ, заперечував їх претензії. Компанія заявила, що політика була скасована через Faruque не платити страхові внески в той час як на лікарняному.

Тим не менше, виявилося, що Excellerate РПЛ були неправильними, так як положення в політиці Faruque заявила ніби вона не могла працювати через її стан здоров’я, у неї не було виплатити їй премій більше, і буде як і раніше залишаються покриті.

За дев’ять місяців, сім’я намагалася отримати допомогу від 7-Eleven, але без толку. Tanija Faruque сказав: “Ми не отримали жодних відповідей. Ми йшли вперед і назад. І вони знали, вони знали, що моя мати померла. І вони знали, що це був важкий час для нас. ”

Таким чином, через відчай, сім’я найняла адвоката, щоб вирішити це питання. Алісія Пауліно Грішем, адвокат сім’ї прокоментував: “7-Eleven відмовилися від Faruque сім’я, і ​​вони враховуються побажання своїх співробітників. Причина того, що вона платила за освітлення було, бо хотіла, щоб захистити їх, і вони не все одно “.

Згідно Sandy Praeger, колишній президент Національної асоціації страхових комісарів, сторонніх постачальників страхових мало стимулів, щоб піклуватися.

Praeger сказав, що федеральний зайнятості пенсійне забезпечення (ERISA) гарантії компанії, як 7-Eleven від штрафних санкцій: “Їх єдиний стимул би бажаючи зберегти хороших працівників. Вони ізольовані. ”

Praeger сказав, що єдиний шлях для зміни, якщо більше співробітників скаржився: “Створення шаблону покладається на співробітників скаржуся, і часто вони не роблять. “Вони не отримують вигоду, тому що вони просто, вони розводять руками і кажуть:” Ну, у мене немає іншого виходу ».

Як тільки “Добрий ранок, Америка” телепрограма зв’язатись 7-Eleven щодо даного питання, компанія направила заяву, що визнає помилку і приніс вибачення за непорозуміння. Менш ніж через тиждень після Faruques отримав чек на $ 45 000.

Tanija Faruque було останнє слово: “Моя мати була дуже трудівник. Дуже лояльні, дуже чесний. Ви знаєте, після того як вона померла, це, як вони платять їй? Ні “