альтернативна медицина може бути винен в дорогих планів медичного страхування

Однією з основних рушійних сил поштовх для реформи охорони здоров’я є стрімким зростанням вартості медичного страхування. Як доступного медичного страхування стає все важче знайти, все більше людей вирішують, що існуюча система потребує встановлення. Деякі звинувачують високу вартість страхових премій з особистого страховиків прибутку або зростаючим рівнем ожиріння в Америці. Ці фактори, безумовно, відіграють певну роль, проте, основним поясненням може бути розширення страхових послуг кришку плани в галузі охорони здоров’я. Все більше число страхових компаній в даний час охоплюють альтернативної медицини. Альтернативні методи лікування включають трави, голковколювання, і хіропрактікі. Страховики стверджують, що вони просто реагувати на споживчий попит, але їх охоплення такого неперевіреного лікування в значній мірі збільшенням витрат на охорону здоров’я для всіх?

За останні кілька десятиліть, альтернативна медицина стала звичайним явищем. Мільйони американців покладаються на нього для лікування станів, що вони відчувають себе основні медичні установи не ефективно вирішувати. Вони повинні були заплатити за всі витрати з їх лікування зі своєї кишені до недавнього часу. Етна і Kaiser Permanente серед медичних страховиків, які почали піднімаючи велику частину вкладки. Використання альтернативних послуг, ймовірно, рости, так як пацієнти тільки недорогі доплати. Хоча це великі заощадження для споживачів альтернативних методів лікування, можна було б підвозити вартість страховки для всіх інших.

За певних обставин, дослідження показали, альтернативної медицини, щоб бути ефективними. Незважаючи на це, більшість альтернативних методів лікування медицини ще довели свою ефективність. З іншого боку, найбільш звичайне лікування зазнав років наукових випробувань. Відвідуючи мануального терапевта, а не лікар може мати економічний сенс, якщо у вас болі в спині, але не, якщо ви страждаєте від вушної інфекції. Якщо пацієнт страждає від альтернативної медицини неефективні, а потім звертається до традиційної медицини, їх план медичного страхування, доведеться платити в два рази для лікування того ж стану. Використання альтернативних засобів, таких як трав’яні харчові добавки, на відміну від стандартних рецептурних лікарських препаратів може навіть погіршити здоров’я пацієнта. Візьміть цей гіпотетичний приклад: пацієнт з високим рівнем холестерину Lipitor призначають, але замість цього вибирає взяти червоний дріжджовий рис добавки (які продаються для лікування того ж стані). Остання добавка, швидше за все, нешкідливі і самі по собі. Однак, якщо пацієнт використовує їх замість перевірених Lipitor, він чи вона, ймовірно, не буде лікування основного захворювання. В результаті, його / її стан може погіршитися і навіть призвести до серцевого нападу або інсульту. Його або її страховик буде нести відповідальність за подальшу допомогу, яка буде набагато більш дорогим у порівнянні з початковою обробки. Це приклад відходів переслідують нашої системи охорони здоров’я.

Деякі групи лобіюють включати альтернативні покриття медицини в охороні здоров’я законопроекту про реформу країни, оскільки вони вважають, за винятком тих практиків означає дискримінацію. Якщо ви так зробите законопроект ще дорожче. Демократи виступають за суспільний вибір в частині забезпечення максимальної ефективності та ефективності медичної допомоги; таку вимогу, ймовірно, ураження цілі. Хоча третина американців використовували деякі з форм альтернативної медицини, дуже сумнівно, Конгрес буде мандат свого покриття. Республіканських політиків можуть скористатися прихильники альтернативних методів лікування здоров’я, а також використовувати їх як приклад про жахи нормувати охорони здоров’я. Єдина проблема з цієї стратегії є те, що Республіканська партія проти федерального уряду, даючи комерційні компанії медичного страхування будь-якого виду мандата щодо того, що вони не можуть відмовити у страхуванні (наприклад, надання в демократами законопроект, який забороняє страховикам відмовляти у страхуванні для людей з уже існуючих медичних умов). Швидше, вони вважають, страховики повинні мати можливість продати те, що плани медичного страхування вони вибирають на вільному ринку.