альтернативи дорогим медичним страхуванням

Більшість американців намагаються дозволити собі медичну страховку. Тільки за останні кілька років, витрати на купівлю медичного страхування для вашої родини різко зросла. Я розмовляв із страховим агентом недавно, які сказали мені, це не рідкість взагалі для його клієнтів буде платити $ 1000 до $ 1400 на місяць за їхній родині повинні бути охоплені.

Я не знаю багато людей, які можуть дозволити собі ті види щомісячних страхових виплат. Більшість тих, хто платите їм робляться серйозні жертви в інших областях. Переважна більшість американців покласти медичного страхування дуже високо в їхньому списку пріоритетів, так що інші речі, які залишилися позаду, можливо, здивує вас. Жодне питання, якість життя не набагато нижче, для багатьох людей, тепер, коли вони платять так багато, щоб бути застраховані.

Тим часом, багато роботодавців скорочують страхування своїх співробітників. Професії, які колись заплатив всі своїх співробітників внески медичного страхування – як вчителі та пожежні – знаходять працівника оплачувати рахунки для все більших частині їх страхування.

Як люди справляються? Багато американців просто не мають медичної страховки більше. Це велика проблема не тільки для сімей, які часто відкладають візит до лікаря, а й для суспільства в цілому. Люди, хто коливається купівлю ліків або до лікаря часто закінчують дуже хворий у лікарні невідкладної допомоги.

Інші просто зменшуючи кількість медичного страхування у них є. Вони платять більшу частину своїх візитів до лікаря за ціною рецептом ліків. Якщо ви молода людина, він не може зробити багато сенсу платити величезні страхові внески повинні бути охоплені для серйозних захворювань, що ви дуже навряд чи досвід.

Є все більше число медичних страхових планів, які дозволяють вам вибирати областях покриття ви хочете заплатити. Хоча ця практика була заборонена в багатьох державах, все більше і більше місця бачимо мудрість і необхідність такого підходу.

Ще більш актуальним, ніж вартість медичного страхування є вартість покупки ліки за рецептом. Багато людей просто не можуть дозволити собі спіралі вартості необхідних їм ліків. Інші можуть наполягати, охоче зниження їх рівня життя просто дозволити собі завищеними медицини. Вирішення цієї проблеми більше не має нічого спільного зі страхуванням. Організації використовують їх великий басейн членів вести переговори великі знижки на ліки за рецептами тисяч ланцюги і незалежних аптек по всій країні. Зазвичай ви можете заощадити до 60% від загальних коштів і до 15% від брендових препаратів.

Це є великою перевагою для літніх людей, сімей, підприємств, організацій та всіх, хто хоче знизити вартість ліків. Крім того, деякі програми також охоплюють ліки для ваших домашніх тварин. Якщо ви часто догляду за хворими тваринами, це може заощадити багато грошей з плином часу.

На відміну від страхування, дисконтних програм наркотиків часто дуже низькою ціною або безкоштовно. Аптеки участь у дисконтних програмах, щоб спонукати вас купити у них. Це безпрограшний варіант для вас, так і медичної промисловості.