альтернатива з половиною

Пасажири шукає спосіб, щоб уникнути потім заповнені, штовханина мандрують до Роботи на підземному, особливо в спекотні літні місяці, приєднуються натовпи людей поспішають, щоб купити велосипеди та моторолери. Однак багато хто не знає про те, що вони могли б зробити ще більше економити, ніж вони спочатку думали, а кількість роботодавців, в даний час пропонують своїм працівникам можливість сплачувати половину ціни за велосипед, якщо вони планують використовувати його, щоб дістатися до працюють.

Липень і серпень найпопулярніші місяці для покупки велосипеда і з новим Трудовим стимули, щоб отримати британське людей з їхніх автомобілів та на їх ноги в прагненні заохочувати більш здоровий спосіб життя, це ніколи не було кращого часу, щоб купити велосипед або забезпечити вам вибрати відповідний страховий велосипеді. Перед його царювання, як прем’єр-міністр Гордон Браун представив схему податкових пільг, яка працює з підприємствами, щоб винагородити співробітників бажаючи циклу на роботу, у 1997 році в рамках плану Зелений Подорожі (GTP), який тільки зараз отримують рекламу необхідно, щоб зробити це ефективна і життєздатна ідея.

Участь компанії пропонують співробітникам вибір будь-якого велосипеда вони хочуть, на додаток до безпеки та безпеки, і видає своїм працівникам ваучер, який вони можуть використовувати в магазині велосипедів. Хоча вартість ваучера для велосипеда віднімається із заробітної плати працівника, однак це здійснюється протягом періоду часу, який погоджено між фірмою і працівником. Крім того, в якості додаткової пільги, загальна сума, яка використовується для покупки велосипеда не обкладається податком, і це також включає в себе Національний страховий збір. Роботодавці не виключені з переваг, так як вони можуть повернути ПДВ на покупку свого співробітника.

Хоча мета цієї схеми в тому, щоб люди могли циклу на роботу, маючи на увазі тим самим, що, якщо використовувати для будь-яких інших цілей працівник може зіткнутися з питаннями або штраф, насправді ніхто не буде здійснювати моніторинг використання, але є припущення, що велосипедист будуть прагнути підтримувати схему за допомогою велосипеда для поїздок на роботу і з роботи. Більше того, у світлі того факту, що більшість робочих зажадає деякого частина їх коммутіруют повинні бути прийняті на громадському транспорті мало місце значне збільшення у продажу складаний циклів. Середня ціна на ці велосипеди становить близько £ 450 до £ 500, але їх можна легко розмістити в цілях здійснення на автобусах і потягах і можуть зберігатися поруч у робочий час.

Що важливо пам’ятати, що навіть якщо працівники будуть заряджатися тільки половину ціни за їх велосипед вони все одно повинні застрахувати його на своєму черговому роздрібної вартості, щоб отримати краще покриття від крадіжки. Ціна додаткового страхування ваш велосипед, якщо його не включені у ваше супровідний домашнього майна, може бути десь між £ 12 і £ 30 в залежності від того, хто ваш страховий провайдер і фахівець циклу страховиків, таких як Cycleguard може заряджати в будь-якому місці до £ 50 . Премії також буде змінюватись в залежності від віку та домашню адресу власника.