акт класу перспективні реформи охорони здоров’я

Життя в суспільстві допомоги послуг та підтримки закону (клас акта) є нещодавнє загальнонаціональної програми, яка прагне відновити інтерес мільйонів американців для фінансування своїх власних догляду, незважаючи на збільшення вартості об’єктів і неефективності Medicaid у фінансуванні тривалого лікування. Ця програма надає можливість для людей, які стають функціонально відключені і вимагають допомоги сообщества життя і підтримки, щоб дозволити собі довгострокового страхування, сприяючи дуже низькою суми премії. Датою набрання чинності буде з 1 січня 2011 року, але виплата за переваги відбудеться не раніше 2017 року. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб (HHS) відповідає за програму і видаватиме будь-які керівні принципи щодо пільг і реєстрації.

Хто може приєднатися?
Жителів у віці старше 18 років і отримує дохід, можуть бути зараховані до програми Закону класу. Співробітники будуть автоматично зараховані, але вони залишають за собою право відмовити в їх участі в програмі. Індивідуальні підприємці можуть взяти участь у програмі через альтернативний метод, який буде встановлений HHS. Проте, роботодавці не зобов’язані пропонувати програми Class Act або отримати будь-які кошти від своїх роботодавців. Кваліфікаційні для КЛАС закон набагато простіше, ніж будь-яке приватне страхування, тому що вона не вимагає суворої андеррайтингу. Таким чином, будь-які вже існуючі умови не заважає окремим від реєстрації в програмі.

Хто має право на пільги?
Дорослі з кількома функціональними обмеженнями або пов’язаних з порушеннями (як визначено HHS) матиме право на отримання допомоги після оплати щомісячних премій, принаймні п’ять років. Особи, які не в змозі зробити у своїй повсякденній діяльності або мають когнітивні порушення яке зберігається протягом більше 90 днів, також мають право на пільги. Діяльністю в повсякденному житті або ADL які купання, одягання, переміщення, є, і туалетом.

які переваги, що право осіб слід очікувати?

Прийнятні люди отримуватимуть грошову допомогу, вони можуть використовувати для купівлі немедичних послуг та підтримки. Інституційний догляд може бути також надано використанням переваг. Вигоди не дотримуватися певні вікові межі, але слідувати певній мірі каліцтва чи інвалідності. Це вимагає, щоб члени платять у середньому $ 50 на день, і буде щорічно збільшуватися відповідно до інфляції. Посібники можуть виплачуватися або щоденної або щотижневої основі й будуть зараховані в дебет рахунку для кожного учасника.

хто платить за програму акт класу?

На відміну від Medicaid, кошти на довгострокової програми КЛАС медичних закону Чи збирають з платниками податків, але надходять з добровільних членів, які заплатили за премії. Премії будуть розміщені до цільового фонду або басейн. Щомісячні премії будуть залежати від віку користувача, це означає, молоді члени будуть платити менше премій, чим старше учасники. У разі, якщо член пропускає виплати премій протягом трьох місяців, страхові внески будуть скоректовані після повторного учасника запишеться. Премії буде варіювати від віку людини під час повторної реєстрації. З низьким рівнем доходів і студенти віком до 22, але активно використовуються дешевше буде платити премії близько $ 5 в місяць.