актуарні актуарна наука, актуарія і мене

Актуарної науки? Які актуарної науки та актуарія? Чи є вони одне і те ж? Згідно Вікіпедії, актуарна наука є дисципліною, яка застосовує математичні та статистичні методи для оцінки ризику в страховій та фінансовій сфері. Актуарій професійний бізнес, який займається фінансових наслідків ризику і невизначеності. Актуаріїв є глибоке розуміння фінансових систем безпеки, їх причини буття, їх складності, їх математика, і те, як вони працюють.

Ви можете бути генієм в математиці, але не повинна в актуарної науці. Актуарна наука це не тільки математики, але за участю великої кількості статистики, моделювання, фінансів, економіки, бухгалтерського обліку і так далі. Таким чином, навіть коли ви не в кінцевому підсумку в якості актуарія, вам все одно доведеться інші варіанти кар’єри, такі як робота в галузі управління ризиками, інвестицій і т.д. Тому, якщо ви любите математику, ви будете любити чистої математики. Якщо ви любите застосування математики (у бізнесі чи економіці), ви будете любити актуарної науки.

Актуарна наука не гарантує високооплачувану роботу. Тільки кваліфікований актуарій платять в мільйонах залежить від необхідності в різних країнах. Свіжий випускник актуарні науки не робить вас відрізняється від будь-якої іншої випускників взагалі. І, є багато малайзійці даний час вивчає актуарної науки. (JPA вчених, Банк Негара вчених, SC вчених, Khazanah вчених, УКМ, UM, UiTM, USIM, UTAR, ІНТІ, Тейлор, допомоги …)

Це просто, щоб отримати ступінь бакалавра в області актуарної науки. Але це не легко бути актуарія. Безсумнівно, саме цей маршрут в якості актуарія є дуже жорстким. Якщо ні, мільйони людей стануть актуаріїв та перспективи роботи для актуаріїв буде дійсно погано. Моя порада тричі думають, перш ніж прийняти рішення, щоб потрапити в програму, не стрибайте у нього за неправильною причини, тобто гроші. Я знаю, що деякі актуарні майорів хвалитися актуаріїв платять мільйони, включаючи мене! Так, це вірно, але взяти до відома, що ви тільки платять добре, якщо ви добре з точки зору багатьох речей, таких як м’які навички.

Стати актуарія, ви не повинні мати ступінь актуарної науки. Ви можете стати актуарія, приймаючи будь-яку ступінь бакалавра, але краще взяти щось пов’язаних ступеня, як математика, статистика, економіка, фінанси, і т.д. Найголовніше, професійні іспити. Але, більшість людей, які приймають актуарна наука не в змозі стати кваліфікованим актуарія.

Які критерії, щоб стати актуарія? Згідно Будьте актуарія сайт, ви повинні відмінно з точки зору бізнесу зі знанням фінансів, бухгалтерського обліку, економіки, гострий аналітичний, управління проектами, і навички вирішення проблем, спеціалізовані знання математики, навички роботи з комп’ютером сильних і твердих письмовій та усній комунікації навики. Крім того, ви повинні любити вчитися, подобається вирішувати складні завдання, люблю писати і говорити з людьми, можуть ефективно працювати самостійно або як частина команди, зацікавлені в різних історичних, соціальних, законодавчих та політичних проблем, а також цілеспрямованих успішністю.

Після короткого інструктажу актуарної науки та актуарія, давайте поговоримо про те, чому актуарія? Якщо я кажу, що цей курс не тому, що високо конкурентоспроможну заробітну плату, то ви, безумовно, не вірите мені! Якщо чесно, то так, основною причиною я вибираю актуарія, як моя кар’єра, тому що фінансові свободи (тільки однією з основних причин, є деякі незначні причин). Тоді я думав, що у мене є помірна кількість логічних, математичних та аналітичних здібностей. Так як я не хочу викладати, будучи більш практичними, ніж абстрактно, математично, я думала, що бути актуарія все буде в порядку. І, що не дуже поганим учнем, у мене немає іншого вибору! Тому що є міф в Малайзії: «Кращий студент завжди приймати ліки, інженерія або актуарної науки”. Нарешті, я вибираю актуарія як моя кар’єра у зв’язку з міфом.

Якщо ви дійсно зацікавлені в актуарної науки, що я думаю, що отримання локальної ступенем або за кордоном ступеня така сама. Найбільш важливим є професійний іспит. Є багато способів проводити актуарні ступеня наукою, так як я вчуся в місцевому університеті, я просто говорити про локальну (Малайзія). Для студентів SPM, ви можете спробувати отримати стипендію, таких як JPA / МАРА (я думаю, він стане легше отримати цю стипендію після 308!), Банк Негара, Khazanah, SC, Great Eastern і так далі. Якщо ви не отримали його, ви можете спробувати, щоб потрапити в Asasi UiTM (для Bumiputera тільки!), Зрілості, STPM або приватний коледж / університет, як ІНТІ, Тейлор, ДОПОМОГА …).

Після зарахування або STPM, з CGPA 4.00, ви можете зробити актуарної науки ступеня локально на УКМ, UM, USIM, UiTM. Для НЕ-Бумі, ви просто можете отримати допуск в UM або УКМ тільки. Ще одним варіантом є ЮНІТАР.

Ну, для тих, хто прагне стати актуарія, але не змогли отримати допуск до Звісно, ​​не повинні здаватися, але замість цього піти на курси, як статистика або математики і почати приймати актуарних професійних іспитів.

Шлях, щоб стати актуарія включає переживає добре структурований план утворення. Це включає в себе університетського рівня освіти і професійних іспитів, а також інші вимоги. Ви повинні підготувати і почати свій професійних іспитів з першого року ви отримуєте в університет або коледж (або навіть STPM). Для професійних іспитів, ви повинні думати про те, які варіанти товариств або інститутів.

Для мене, як і більшість інших моїх літніх, вибираючи Товариства актуаріїв (SOA). Але зараз, я ще тільки на другому курсі, у першому семестрі актуарних студента. Дорога ще дуже довго. Я сподіваюся, що може закінчити 5 документів до мого закінчення. Тут ми йдемо!