авто страхування цитатою я повинен включити мої діти при отриманні політиці чи придбати окремий одного

Батьки можуть розглянути страхування автомобіля дорожче. Але коли безпека ваших дітей перебуває на лінії, вартість не має значення взагалі. Однак існують фактори при ухваленні рішення, чи слід включати ваші діти при отриманні політиці чи придбати окремий один. А іноді, рішення зробити трохи заплутаною.

Для того, щоб прийняття рішень простіше, ви повинні зважити наступні фактори і вирішити, що найбільш вигідним для вас:

Дешевше – Компанії автострахування завжди пропонують дешевший тариф при страхуванні автомобіля додані набувається у відповідності з політикою батьків. Крім того, передбачається, що молодше і одного водії більш схильні до нещасних випадків, ніж літні і заміжні. Так що, якщо ваша дитина буде купити авто страхування за його або її ім’я, він чи вона, звичайно, платити більше грошей.

Знижка – Якщо ви є власником одного автомобіля в минулому, і додала ще один, ви можете, звичайно, є кілька автомобілів зі знижкою в тій же компанії. Додайте до цього, ви також можете мати значну більшу знижку студента, якщо ваша дитина все ще в школі.

Більш високі межі відповідальності – При покупці авто страхування вашої дитини в його або її ім’я, ваша природна тенденція полягає в зниженні премії і, таким чином, зниження меж (незалежно від того, хто буде платити). Однак, якщо ви вирішите додати транспортний засіб вашої дитини у вашій політиці, транспортний засіб Вашої дитини буде автоматично припускати, тих же межах покриття Вашого автомобіля. Звичайно, так як у вас є особисті активи, ви можете мати більш високі межі відповідальності і тим самим транспортний засіб вашої дитини більш покриті під своїм ім’ям.

Управління – Враховуючи, що у вас є поліс, ви, безумовно, повинні з перших рук на повідомлення і повідомлення, поширеному компанією страхування автомобілів.

Обмеження відповідальності – у разі аварії, і ваша дитина винен, Вам належить узяти на себе всю відповідальність, якщо його / її авто страхування знаходиться під вашою політики. Існує ймовірність того, що ваші активи будуть виставлені. Ви також можете бути притягнуті до суду у разі аварії, навіть якщо ваша дитина винен. Один з іншого боку, ви можете позбавити себе з усіма з них, якщо ви вирішили купити йому автострахування під його або її ім’я.

Доплати – Так у вас є політики, як тільки ваша дитина потрапила в аварію або були процитовані з порушення правил дорожнього руху, всі негативні ефекти піде проти вашої політики і, таким чином, підірвавши свій статус як страхувальник. Іноді, якщо проступок великий або інцидентів часто, є ймовірність того, що ваша політика може бути анульовано. Суть в тому, ви на себе відповідальність за дії вашої дитини.

Процес навчання – в тій чи іншій формі, ваша дитина повинна навчитися речей, включаючи навчання, як придбати його або її власної страхування авто і обов’язки, що відбувається з ним.
Оскільки ви знаєте свою дитину краще, ніж будь-хто інший, важливо розуміти, ці фактори до прийняття рішення про вибір ви повинні зробити. Тому рішення про те, щоб включати в себе ваші діти при отриманні політиці або нехай йому або їй придбати окремий Одним з них є той, який заслуговує ретельного розгляду.